Wpis z mikrobloga

@aha_pozdro szukając z takimi założeniami to znajdziesz szaleńca. Kto podpisze taką umowę i będzie liczył na to, że nie zużyjesz więcej prądu czy wody? Czy liczysz na to, że ktoś się podłoży?
@budzy: Nie rozumiem, wyjaśnij. Przeciez każde ogłoszenie podaje czynsz najmu, czynsz do spółdzielni plus kaucja wiec idąc tym tokiem myślenia każdy może się „podłożyć” bo może trafić na kogoś kto wylewa hektolitry wody dziennie
@aha_pozdro dziwnie rozumiesz „wszystko” bo to nie wszystko. Normalne ogłoszenia mają podaną kwotę jaką chce właściciel, a rozliczenia między nim a spółdzielnia to jego sprawa. Albo ja jestem ostatnim normalnym, bo tak właśnie wystawiam, a nie jakieś tutaj tyle, tam tyle, plus parking i ładny widok. Szanujmy się.
@aha_pozdro tak czy inaczej, po rozmowie już wiem o co Ci chodzi, i u mnie miałbyś mieszkanie nawet taniej, ale gdybyś mnie zapytał tak jak zapytałeś tutaj, to wysłałbym na drzewo. Bądź konkretny, nikt nie zgaduje co Ci kryje w głowie pod hasłami „wszystko” i „opłaty”
@aha_pozdro albo zrozumiesz, że ludzie różnie będą interpretować Twoje wypowiedzi więc będziesz konkretny i będziesz miał łatwiej, albo nie. Możesz się na mnie obrażać, ale dostałeś dobrą radę :P
@budzy: z jednej strony rozumiem ale z drugiej uważam ze mój post nie był taki tragiczny.
Gdybym napisał „poszukuje mieszkania” to wtedy byłaby katastrofa całkowicie. W jakim mieście? Za ile? Na wynajem czy kupno? Itd.

I tak watpie ze będę miał multum propozycji ponieważ i tak wertuje co chwile olx i otodom a na portalu ze śmiesznymi obrazkami sa małe szanse ale napisanie posta mnie nie boli.
A czy mieszkanie będzie
@aha_pozdro powiem Ci, że ja nie przeglądam takich ogłoszeń, ale na wykopie, to co innego. Moje pisze normalnie, jasno i uczciwie, i dlatego lokatorów znajduje w jakieś 15 min do półtorej godziny, więc ciężko na nie trafić.