Wpis z mikrobloga

@aka_marchew:

60% z 1000 to 1600 zł

To są ci słynni przedsiębiorcy, którzy mają do zapłacenia 20% podatku i narzekają, że muszę zapłacić więcej niż zarobili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 126
@aka_marchew: ehh, i pomyśl sobie teraz: jakim prawem on ma prawa wyborcze, co w tym świecie poszło nie tak, jak on w ogóle dożył do pełnoletności. Nie dość ze debil bez pojęcia o matematyce to jeszcze szczeka jak by miał pojęcie o czymkolwiek.
  • Odpowiedz
@yazir: bo go tak wytresowali na szkoleniach. Jeżeli z tysiaka zainwestowanego zostanie ci tylko 60% to to jest tak jakbys miał 1600zl teraz. Na koncie się nie zgadza? Ale nie patrz na to mordo mysl pozytywnie widzę masz problemy z matematyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lefty: 60% z 1000 to 1000*60*100% czyli to jest jakieś 6*0 razy dodaj sobie te wszystkie zera i ci wyjdzie ile to jest
  • Odpowiedz
@niochland ZUS jest podatkiem i trzeba go zapłacić nawet jak nawet nie miałeś żadnego zlecenia. Ergo płacisz więcej podatku niż zarobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ehh, i pomyśl sobie teraz: jakim prawem on ma prawa wyborcze, co w tym świecie poszło nie tak, jak on w ogóle dożył do pełnoletności. Nie dość ze debil bez pojęcia o matematyce to jeszcze szczeka jak by miał pojęcie o czymkolwiek.


@yazir: on nie umie w podstawy matematyki, ty nie umiesz w ortografię i interpunkcję. mam nadzieję, że nie głosujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: ortografia? Czy brak polskich znaków? Jak to drugie to lenistwo bo słownik na srajfonach jest skopany i go nie używam. Na interpunkcje nie mam wytłumaczenia, tzn mam ale potwierdzonej 20+ lat temu dysgrafii nie uznaję za wymówkę w tej kwestii. Wiec różnica jest taka ze potrafię przyznać się do błędu, a nie brnę w to w przeciwieństwie do tamtego bystrzaka.
W ostatnich wyborach faktycznie nie głosowałem, byłem za granicą
  • Odpowiedz
ortografia?


@yazir: jakby pisze się łącznie. widzisz, jak to łatwo komuś odbierać prawo do głosowania bo nie jest za mądry. gorzej jak się okaże że sam za mądry nie jesteś.
  • Odpowiedz