Wpis z mikrobloga

Jak to w końcu jest z tym Pocketbookiem Touch Lux? Noszę się z kupnem czytnika i myślałem najpierw o braniu PB ze względu na potencjalne wzięcie abonamentu w Legimi/EmpikGo, ale w recenzjach pojawia się w sumie trochę mieszanych odczuć co do niego. W podobnej cenie śmiga Kindle 11, który niby ma gorsze wsparcie tych aplikacji, ale w sumie jak patrzę, to nie wygląda to aż tak źle. Co byście brali?
#czytniki #ebook
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Manegok: Kindle 11 nie wygląda źle. PocketBooka wybierają ludzie, którzy chcą mieć pełen dostęp do Legimi czy Empik Go i fizyczne klawisze zmiany stron. Ma słabszą konstrukcję w porównaniu do Kindle 11. Dlatego ja zalecam od razu go pakować do okładki z silikonowymi pleckami (bardziej elastyczne i lepiej chronią). Natomiast Kindle 11 to dość prosta maszyna i ma ograniczenie w korzystaniu z wypożyczalni e-booków, ale jak najbardziej można czytać z
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek dzięki, jak to jest z tym ekranem w Pocketbooku, jest jakaś widoczna różnica w jakości w stosunku do Kindle? Orientujesz się też może jak jest z trwałością samego ekranu? Ludzie też różne opinie co do tego piszą. Co do wypożyczalni na Kindle, to w sumie i tak zostaje dostęp do kilku książek miesięcznie — wydaje mi się, czy jak ktoś nie jest kompletnym książkowym świrem, to i tak ciężko jest
  • Odpowiedz
@Manegok: Czasem jak ktoś chce sobie poczytać jedną czy drugą książkę i nie kończy, bo np. słabe. Więc ten limit dla realnie czytanych może mocno spaść w danym miesiącu. No i trzeba Kindelka podpinać do kompa raz w miesiącu aby się księgozbiór zsynchronizował. Czasem ludziom ta data synchronizacji np. wypada na wyjeździe i kicha z czytania wypożyczonych książek, bo się wyświetlają jako "przeterminowane" aż do następnej synchronizacji. A jak ktoś
  • Odpowiedz