Wpis z mikrobloga

@Manden: wfirma 49 netto / mc. Niby nadal sporo jak na ryczałt moim zdaniem, ale mam w tym wysyłkę dokumentów do ZUS, generowanie jpk, naliczenie zdrowotnej, pit roczny etc
Rozliczenie zajmuje max 15 minut / mc
  • Odpowiedz
@Manden w zasadzie nie, wszystkie wątpliwości jakie miałem to udało się wyjaśnić z księgową bo jest dobry i szybki kontakt mailowy i telefoniczny. Bardziej chodzi o o stronę, która moim zdaniem jest strasznie rozbudowana i chaotyczna, nieintuicyjna i posiada strasznie dużo funkcji i zakładek. Człowiek, który pierwszy raz zakłada JDG, powinien mieć dostęp do naprawdę kilku dosłownie funkcji i layout powinien być do tego dostosowany. Ale po paru miesiącach już da się
  • Odpowiedz
@Manden: wfirma i sam ogarniesz księgowość jeśli nie jestes vatowcem. Jeśli jesteś to pewnie trudniej. Mi na ryczałcie przy kilku fakturach na miesiąc zajmuje wszystko 5-10 min miesięcznie, do tego raz w roku to rozliczenie roczne.
  • Odpowiedz
Czemu aż tyle?


@Manden: Zależy od księgowej - wcześniej też płaciłem 150 zł. Ale zmieniłem księgową (a właściwie poprzednia odeszła z inFaktu) i wolałem wybrać dobrą, rzetelną, która od razu wskazała nieścisłości od poprzedniej. A że zarabiam dosyć dobrze, to te 200 zł miesięcznie mi różnicy nie robią.
  • Odpowiedz