Wpis z mikrobloga

Ahahaha ta laska z krowim kolczykiem w nosie, chwali się mustangiem, torebką LV i zegarkiem który wygląda jak RM, ale za cholerę nie mogę znaleźć akurat takiego modelu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale co mnie bawi, to wyniki finansowe swoich podopiecznych które z dumą prezentuje na swojej stronie. 230zł, 1500zł, 860zł, 280zł xDDDD

Ludzie trzymajcie mnie, 1500zł ma robić wrażenie na kimś? xDDDD

#frajerzyzmlm
  • 9
  • Odpowiedz
@assninja: tzn no zależy za jaki okres te kwoty czy to dniówki, tygodniówki czy wynik miesięcznych poświęcając kilkanaście minut kilka razy w miesiącu?
  • Odpowiedz
  • 11
@bArrek: zapewne jednorazówki :) po prostu bawi trochę że jako reklama jej super mega biznesu na równi z szejkami z Dubaju, wstawia kwoty za które nie zrobisz tygodniowych zakupów w biedronce

A jeszcze w kontekscie innego frajeramlm który ma "umysł miliardera" hehe. Żeby dorobić się miliarda to musieliby zarabiać te 1500zł co 30 sekund. Przez rok, bez przerwy.
  • Odpowiedz
@assninja: jakby zsumować wyniki miesięczne wszystkich milionerów, to wyszłaby pensja minimalna z ETATU na magazynie.
Wiesz kto ma więcej?
MAGAZYNIER Z ETATU, bo nie musi kupić pakietu za 1800PLN/miesiąc, tylko całą pensję może wydać na ZEGAREK PREMIUM W KOLORZE ZŁOTYM ZA 67PLN I ZŁOTY ŁAŃCUCH GRUBY 65CM SPLOT KRÓLEWSKI POZŁACANY GRUBY 79,7G za 107PLN
  • Odpowiedz
@DeutscheGesetze:

MAGAZYNIER Z ETATU, bo nie musi kupić pakietu za 1800PLN/miesiąc, tylko całą pensję może wydać na ZEGAREK PREMIUM W KOLORZE ZŁOTYM ZA 67PLN I ZŁOTY ŁAŃCUCH GRUBY 65CM SPLOT KRÓLEWSKI POZŁACANY GRUBY 79,7G za 107PLN


ja na ich miejscu wolałbym dołożyć i kupić:
WypiekPeel - @DeutscheGesetze: 
MAGAZYNIER Z ETATU, bo nie musi kupić pakietu za 1800...

źródło: wasd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Guess GW0105L2 Raven


@xan_physic: xD ok dzięki, to ma więcej sensu. Tylko czemu ktoś mógłby pomyśleć że ma fałszywy zegarek skoro oryginał kosztuje niecały 1000zł ...

to ja myślałem że ona pozuje na kogoś z zegarkiem za 5 milionów pln :)
  • Odpowiedz
wygląda jak RM


@assninja: sam to napisales. RM to niestety nie jest, ale target jedyne co widzi to to, ze jest zloty (nie jest) i ma diamenciki (nie ma) - wyglada drogo wiec i musial kosztowac.
  • Odpowiedz