Wpis z mikrobloga

Kult Putina w internecie to dla mnie jedno z najdziwniejszych zjawisk. Widziałem sporo tego typu filmów i pod każdym są tysiące komentarzy ludzi z Meksyku, Indii czy Wietnamu chwalących Władka. Nie sądzę żeby wszyscy byli ruskimi trollami.

W Polsce popularne są hasła typu ,,to nie nasza wojna'' i tak dalej, ale nawet zwolennicy Brauna z #konfederacja nie robią Putinowi loda z połykiem. Czysta abstrakcja po prostu.

#neuropa #rosja #ukraina #putin #polityka
falden - Kult Putina w internecie to dla mnie jedno z najdziwniejszych zjawisk. Widzi...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i pod każdym są tysiące komentarzy ludzi z Meksyku, Indii czy Wietnamu chwalących Władka. Nie sądzę żeby wszyscy byli ruskimi trollami.


@falden: Bo nie są. Wielu z nich to mieszkańcy krajów skolonizowanych przez Europę. Rosja jawi im się jako młot na wszelkie imperializmy, co przecież jest absurdem, ale tak właśnie działa ruska propaganda, sączona od mniej więcej 45'.
  • Odpowiedz
  • 10
nawet zwolennicy Brauna z #konfederacja nie robią Putinowi loda z połykiem


@falden Konfederaci to jeszcze biorą całe jajca do gęby więc akurat nie trafiłeś, generalnie ta ruska anty cywilizacyjna partia jest odpowiedzią na twoje pytanie.
  • Odpowiedz
Konfederaci to jeszcze biorą całe jajca do gęby więc akurat nie trafiłeś, generalnie ta ruska anty cywilizacyjna partia jest odpowiedzią na twoje pytanie.


@Njal: ej typie, ty zdrowy jesteś na umyśle? Bo tak trochę nie wygląda
  • Odpowiedz
@falden: jego pies to jedyne stworzenie do którego prawdopodobnie żywi jakiekolwiek człowieczeństwo (jeżeli można je w ogóle tak nazwać w stosunku do Hitlera XXI wieku) btw.
  • Odpowiedz
ale nawet zwolennicy Brauna z #konfederacja nie robią Putinowi loda z połykiem.


@falden: Nie robią, bo straicliby na tym. Ale przypomnij sobie jak Korwin wychwalał Putina jaki on wspaniały i byłby dobrym prezydentem Polski - znaczy Putin, a nie jkm.
  • Odpowiedz