Wpis z mikrobloga

Trzeba być prawicowcem albo konfederatą, żeby postować narracje skompromitowanego Stonogi, z filmikiem który nie daje żadnego kontekstu xD Jak można mieć tak życzeniowe myślenie.
Ukraińcy asymilują się doskonale moi kochani, nie popełniają znacząco więcej przestępstw, płacą podatki i ratują nam demografie. Zdecydowanie dają nam więcej dobrego niż złego.

#ukraina #afera #polska #bekazprawakow
Pobierz Pulchra_feles - Trzeba być prawicowcem albo konfederatą, żeby postować narracje skomp...
źródło: Untitled
  • 29
@limakzsuetam: No i o tym mówię - świadku zdarzenia, który może coś udowodnić. To jest git. Natomiast każdy kto z miejsca uwierzył w ten filmik bez kontekstu, na dodatek z wizją skompromitowanego Stonogi, może być określany mianem %$*#@(!. Takie jak ten dowody były potrzebne. Natomiast nic nie zmienia to w kontekście bardzo dobrze asymilujących się Ukraińców i małej ich ilość w więzeniach pod względem %.
@Mr_3nKi_:

Nie przychodzę do ciebie i nie mówie "klękaj p0laku i powiedz *Chwała mojemu krajowi* ( czyt. Ukrainie).


Myślę, że w Polsce mieliśmy i ciągle mamy dużo gorsze sytuacje - np. Polak bije niemal śmiertelnie polaka, bo kibicuje innemu klubowi. Myślę że sprawy piłkarskie są dużo bardziej błahe, a przez to gorsze xD
@Pulchra_feles: jak ludzie są potężnie zaślepieni. Akurat przypadkowo jak ukraincy zaczęli napływać w rekordowym tempie, przypadkiem przy okazji na każdym nowym osiedlu wybuchają epidemie kradzieży, wlamow, znowu wycinają katalizatory na osiedlach i wybijają szyby. Zgodzę się że ratują demografię ale problem jest taki że w każdym rzucie emigracji, pierwsza wyjeżdża patola, tutaj dodatkowo pierwsi wyjeżdżają kombinatorzy którzy łapówkami ominęli pobór. Jeszcze czytam że są już 9 lat i nie było problemów.