Wpis z mikrobloga

#ukraina #bekazpodludzi #afera

Grupa Ukraińców kazała wykrzykiwać Polakom "Slava Ukrainie". Gdy Polacy odmówili Ukraińcy ich pobili.
Szczerze mówiąc, nawet nie chce mi się tego komentować, bo pamiętam jak kiedyś byłem minusowany (nie tylko ja) na wykopie między innymi gdy pisałem o pijanych imigrantach z Ukrainy płci męskiej (co było niedozwolone) wysiadających z autobusu u mnie w mieście.

https://wykop.pl/link/7194283/ukraincy-pobili-polakow-bo-nie-chcieli-powiedziec-slava-ukraine
damianooo8 - #ukraina #bekazpodludzi #afera

Grupa Ukraińców kazała wykrzykiwać Polak...
  • 24
  • Odpowiedz
@xarcy: Takie rzeczy trzeba pokazywać i po sto razy, piętnować takie zachowania tak długo aż wywrze się presję na władzy by przestępców odsyłać Ukrainie na front. Gwarantuje ci, że dzięki temu nawet najbardziej wyrywni do bitki uspokoją się natychmiast i przestaną grandzić.
  • Odpowiedz
@damianooo8: nerwy im puszczają i muszą się dowartościować bo ofensywa okazała się klapą i jednym wielkim gównem, ale no cóż... to u nich jest wojna :) a u nas spokój więc niech sobie tam gniją
  • Odpowiedz
@damianooo8: w sumie ten film podsunął mi genialny pomysł, żeby tych Ukraińców którzy dopuszczają się tutaj przestępstw wysyłać na Ukrainę i tam już oni znajdą im zajęcie do wyładowania emocji i przysłużenia się ojczyźnie :)
  • Odpowiedz
@damianooo8 przykre. byłem wolontariuszem po wybuchu wojny, jeździłem do granicy, pomagałem na dworcach, w fundacjach. Ciekawe jakby te psy zareagowały na widok, że by zaczepiali wolontariusza. eh.
  • Odpowiedz