Wpis z mikrobloga

Skoro te wszystkie młode ukraińskie chłopaki tak kochają swoją Ukrainę, to czemu siedzą na obcej ziemi, zamiast jechać i pomagać w wojnie? Dla mnie to jest niepojęte, przecież wojsko ma obecnie ogromne niedobory, wszędzie szukają rezerwistów, a oni sobie urządzają w Polsce hulanki albo marsze jak ten ich cały dzień niepodległości. Zobaczcie, ile tam przybyło młodych Ukraińców, przecież każdy z nich przydałby się teraz na Ukrainie, zaopatrzenie, front, magazyny, fabryki, wszędzie ich ojczyzna potrzebuje rąk do pomocy. Kompletna żenada. Mam nadzieję, że tych wszystkich BayzedMan'ów niedługo zacznie wyłapywać polska policja i odsyłać naszym ukraińskim braciom, aby wspomogli narodowy wysiłek w walce z Rosją.
#wojna #polska #ukraina
Ryneczek - Skoro te wszystkie młode ukraińskie chłopaki tak kochają swoją Ukrainę, to...

źródło: wwa

Pobierz
  • 42
  • 64
jeśli jesteś Polakiem to pewnie pierwszy byś uciekał za granicę


@tfuj_pszyjaciel: Ale nie przelewaj swojego wrodzonego tchórzostwa i ojkofobii na normalnych ludzi. Polak to urodzony żołnierz, w IIWŚ biliśmy się na wszystkich frontach, na całym globie. Gdyby np dzisiaj napadły nas Niemcy, to zamiast polskich manifestacji w Londynie czy Oslo każdy zdrowy chłop wróciłby bronić swojej ojczyzny, porównywanie nas, tysiącletniego narodu, do jakiejś stepowej Ukrainy o bliżej nieokreślonych granicach, to oznaka
  • 1
tjaa. Każdy normalny chłop #!$%@? za granicę niż bronienie tego kraju trzymającym się na dykcie i kartonie


@hihi_jery: Skąd to wiesz? I po co te rzygi pod adresem Polski? Ty wiesz ile ta ziemia wchłonęła już krwi? i, że gdyby nasi dziadkowie mieli twoje podejście, to nigdy nie pojawilibyśmy się na świecie?
Polak to urodzony żołnierz, w IIWŚ biliśmy się na wszystkich frontach, na całym globie.


@Ryneczek: no chyba, że byłeś odpowiednio zamożny by uciec do UK i już tam zostać - to wtedy to już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie każdy nadaje się na żołnierza i nie każdy ma ochotę ginąć za swój kraj. Za rodzinę, najbliższych, owszem - ale za kraj, polityków?

Można zresztą pomagać walczącemu
@Ryneczek: każdy normalny chłop chroniłby swoją rodzinę a nie dał sobie uciąć kończyny albo zdechł w błocie jak pies żeby bronić wille obajtka, tudzież kupić więcej czasu, żeby rząd mógł bohatersko uciec ze wszystkim co ma. Chronienie swojej rodziny w takim przypadku to wywiezienie jej za granicę i dbanie o nią, zarabianie i wspieranie, nie szczeźnięcie gdzieś w okopie jako mięso armatnie. Jesteś debilem jeśli sądzisz inaczej i współczuję twoim bliskim.
  • 1
każdy normalny chłop chroniłby swoją rodzinę a nie dał sobie uciąć kończyny albo zdechł w błocie jak pies żeby bronić wille obajtka, tudzież kupić więcej czasu, żeby rząd mógł bohatersko uciec ze wszystkim co ma


@Przegrywek123: Ale w sytuacji, gdy na mój dom naciera niemiecki czy sowiecki żołnierz to mam w nosie jakiegoś Obajtka, tylko bronię swojego dorobku życia i swojej rodziny oraz miejsca, w którym żyję, to są normalne odruchy.
  • 0
W lewicowym psychiatryku po staremu, napisz cokolwiek pozytywnego o Polsce/Polakach to się zaraz zbiega całe stado neonazistowskich wron i zaczynają krakać jakim to nie jesteśmy wstrętnym narodem. Leczcie się.
  • 0
nie no ja bym #!$%@?ł a nie bił się o Polskę kaczorów, tusków gdzie na każdym kroku jestem ruchany


@Spring90: Nikt by się nie bił o Tuska czy Kaczyńskiego, tak samo jak nasi dziadkowie nie bili się za Piłsudskiego czy Becka a o swoją ojczyznę, polską ziemię, aby nie została zgermanizowana i żeby na jej trupie żaden ssman nie stawiał sobie domku