Wpis z mikrobloga

Skoro te wszystkie młode ukraińskie chłopaki tak kochają swoją Ukrainę, to czemu siedzą na obcej ziemi, zamiast jechać i pomagać w wojnie? Dla mnie to jest niepojęte, przecież wojsko ma obecnie ogromne niedobory, wszędzie szukają rezerwistów, a oni sobie urządzają w Polsce hulanki albo marsze jak ten ich cały dzień niepodległości. Zobaczcie, ile tam przybyło młodych Ukraińców, przecież każdy z nich przydałby się teraz na Ukrainie, zaopatrzenie, front, magazyny, fabryki, wszędzie ich ojczyzna potrzebuje rąk do pomocy. Kompletna żenada. Mam nadzieję, że tych wszystkich BayzedMan'ów niedługo zacznie wyłapywać polska policja i odsyłać naszym ukraińskim braciom, aby wspomogli narodowy wysiłek w walce z Rosją.
#wojna #polska #ukraina
Ryneczek - Skoro te wszystkie młode ukraińskie chłopaki tak kochają swoją Ukrainę, to...

źródło: wwa

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 64
jeśli jesteś Polakiem to pewnie pierwszy byś uciekał za granicę


@tfuj_pszyjaciel: Ale nie przelewaj swojego wrodzonego tchórzostwa i ojkofobii na normalnych ludzi. Polak to urodzony żołnierz, w IIWŚ biliśmy się na wszystkich frontach, na całym globie. Gdyby np dzisiaj napadły nas Niemcy, to zamiast polskich manifestacji w Londynie czy Oslo każdy zdrowy chłop wróciłby bronić swojej ojczyzny, porównywanie nas, tysiącletniego narodu, do jakiejś stepowej Ukrainy o bliżej nieokreślonych granicach, to
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Tak tak, najlepiej o tym świadczyły wieści o sezonowych ćwiczeniach, kiedy na wykopie zapanowała sraczka że zaraz będą brać w kamasze. Nie widzę większej różnicy miedzy ludźmi tu i na Ukrainie. Wszędzie znajdą się tacy co będą spi$dalać.
  • Odpowiedz
  • 1
tjaa. Każdy normalny chłop #!$%@? za granicę niż bronienie tego kraju trzymającym się na dykcie i kartonie


@hihi_jery: Skąd to wiesz? I po co te rzygi pod adresem Polski? Ty wiesz ile ta ziemia wchłonęła już krwi? i, że gdyby nasi dziadkowie mieli twoje podejście, to nigdy nie pojawilibyśmy się na świecie?
  • Odpowiedz
Polak to urodzony żołnierz, w IIWŚ biliśmy się na wszystkich frontach, na całym globie.


@Ryneczek: no chyba, że byłeś odpowiednio zamożny by uciec do UK i już tam zostać - to wtedy to już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie każdy nadaje się na żołnierza i nie każdy ma ochotę ginąć za swój kraj. Za rodzinę, najbliższych, owszem - ale za kraj, polityków?

Można zresztą pomagać
  • Odpowiedz
@Ryneczek: każdy normalny chłop chroniłby swoją rodzinę a nie dał sobie uciąć kończyny albo zdechł w błocie jak pies żeby bronić wille obajtka, tudzież kupić więcej czasu, żeby rząd mógł bohatersko uciec ze wszystkim co ma. Chronienie swojej rodziny w takim przypadku to wywiezienie jej za granicę i dbanie o nią, zarabianie i wspieranie, nie szczeźnięcie gdzieś w okopie jako mięso armatnie. Jesteś debilem jeśli sądzisz inaczej i współczuję twoim
  • Odpowiedz
  • 1
każdy normalny chłop chroniłby swoją rodzinę a nie dał sobie uciąć kończyny albo zdechł w błocie jak pies żeby bronić wille obajtka, tudzież kupić więcej czasu, żeby rząd mógł bohatersko uciec ze wszystkim co ma


@Przegrywek123: Ale w sytuacji, gdy na mój dom naciera niemiecki czy sowiecki żołnierz to mam w nosie jakiegoś Obajtka, tylko bronię swojego dorobku życia i swojej rodziny oraz miejsca, w którym żyję, to są normalne
  • Odpowiedz
@Ryneczek: w sytuacji gdy na twój dom naciera armia, to bierzesz żonę, dzieci i co da się spakować i uciekasz. Inaczej, skazujesz ich na śmierć, bo masz małe szanse z armią, czołgiem i rakietami. Możesz sobie wmawiać, że jest inaczej i że ich obronisz, ale jedynie umrzesz rozczłonkowany.
  • Odpowiedz
@Ryneczek dobre dobre xD
Nikt by nie wracał. Dwa - w Powstaniu i na wojnie walczyli tacy ludzie którzy by gardzili obecnymi narodowcami czy innymi prawicowcami
  • Odpowiedz
  • 0
W lewicowym psychiatryku po staremu, napisz cokolwiek pozytywnego o Polsce/Polakach to się zaraz zbiega całe stado neonazistowskich wron i zaczynają krakać jakim to nie jesteśmy wstrętnym narodem. Leczcie się.
  • Odpowiedz
  • 0
nie no ja bym #!$%@?ł a nie bił się o Polskę kaczorów, tusków gdzie na każdym kroku jestem ruchany


@Spring90: Nikt by się nie bił o Tuska czy Kaczyńskiego, tak samo jak nasi dziadkowie nie bili się za Piłsudskiego czy Becka a o swoją ojczyznę, polską ziemię, aby nie została zgermanizowana i żeby na jej trupie żaden ssman nie stawiał sobie domku
  • Odpowiedz
Skoro te wszystkie młode ukraińskie chłopaki tak kochają swoją Ukrainę, to czemu siedzą na obcej ziemi, zamiast jechać i pomagać w wojnie?


@Ryneczek: bo nie chcą zginąć
  • Odpowiedz