Wpis z mikrobloga

Korzystacie z oczyszczaczy powietrza? Jest jakiś model w okolicach 1500 zł warty polecenia? Mieszkanie ok 56m2. Są jakieś funkcje albo rodzaj filtracji must have?
Szykuje się powoli z zakupem bo we wrześniu pewnie "rusza" kopciuchy w okolicznych miejscowościach a przez wakacje to i sporo fantów do spalenia pewnie zaradni nazbierali
()
  • 3
@Sebastix: s
warto zwrócić uwagę po prostu na opinie i tyle, może też ceny filtrów - żeby nie było kosztów
dla mnie przyjemna funkcja to czasomierz i funkcja sleep - gdzie zasypiasz, a to chodzi w najcichszym modzie 2h, a później się wyłącza - tak naprawdę najwięcej kurzu powstaje podczas słania. A rano i tak można wywietrzyć.
sterylizacja i jonizacja, to i jednocześnie podpucha, jak i fajna funkcja - bo to
@Sebastix: Mam Xiaomi Air Purifier 3H bo był atrakcyjny cenowo zarówno w zakupie jak i filtrach - filtr wymieniam raz na pół roku ale u mnie jest włączony w trybie auto 24h na dobę przez cały rok. Szczerze mówiąc nie czuję różnicy w porównaniu z czasem kiedy go nie miałem, jedynie kurzu w domu na przedmiotach jest 3x więcej z racji ciągłego przepływu powietrza.

Jeśli będę zmieniał to na pewno na