Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Tinder ssie palke. Idziesz w miasto i na żywo poznajesz dziewczyny. Ewentualnie 3-4 wiadomości i się ustawiasz na piwo czy cokolwiek. Ja się cieszę ze tacy idioci istnieją, dzięki nim mam łatwiej
Gdyby kogoś zastanawiało dlaczego kobiety nie odpisują facetom na tinderze


@WielkiNos: No to dlaczego nie odpisują? Bo pokazujesz przykłady jakichś zjebów, ale mowa miała być tutaj o facetach, w domyśle normalnych kolesiach. No bo koleś wysyłający stopy w pierwszej wiadomości to nie jest dla mnie facet tylko jakiś wybryk genetyczny (co zabawniejsze, nawet takiemu odpisałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Nester86: No właśnie, ja bym też zignorował na jej miejscu taki wysrywy. Ale dziewczyny prędzej odpiszą na jakąś durną wiadomość niż na "cześć".

Więc spermiarze będą zasypywali je takimi wiadomościami, żeby chociaż dostać wiadomość "o #!$%@? creepy" (jak na zdjęciu) i zwalą sobie, bo im baba odpisała. Dobrze wiedzą, że jak napiszą coś normalnego to będą zlani.
@WielkiNos creepy jest to na jaki tekst poleciala moja stara. Napisalem do niej na fejsie po kilku zaczepkach (tak, to w tych czasach bylo, kiedy FB mialo taka opcje, czyli dawno temu) i zapytalem co robi w taki ladny dzien siedzac przy komputerze (to czasy, ze net mobilny byl #!$%@?, a apki nawet jeszcze nie bylo), zamiast orzezwiac sie Zuberkiem na lonie natury xD Nie wiem jakie mialem siano w glowie, zeby
dlaczego nie można napisać "cześć WielkiNos, jak Ci mija dzień?" albo coś równie zwyczajnego. Jeżeli jest zainteresowana profilem, to odpowie, jak nie, to nie


@Dzif: Nie jestem pewien, ale podejrzewam, że... Kobiety mają od za je ba nia par, praktycznie co minutę im jakaś wpada i jak #!$%@? ją z 5 przystojnymi typkami takich 9/10 i 4 napisze "Hej, co tam", a ten jeden wyróżni się z tłumu i zacznie ciekawie