Wpis z mikrobloga

@SzycheU: Moje życiowe doświadczenie i obserwacja podpowiada mi że ludzie przesadnie wytatuowani/wykolczykowani popadają w choroby psychiczne jak depresja i często nie mogą sobie z nią poradzić co w konsekwencji prowadzi do samobója.
@t1dzej: To znaczy ile znasz osób z wytatuowaną twarzą i mocno wykolczykowanych, które popełniły samobója bo wpadły z powodu samego siebie w depresję?
@SzycheU: Tobie może to nie będzie przeszkadzać, ale ludziom przeszkadza, nie wiem co musiało by się zmienić, chyba czasy musiały by się zmienić na wzór Cyberpunka. Będzie czuła presję z każdej strony z tą wytatuowaną gwiazdą na czole tym bardziej. Jestem realistą a nie ideowcem, będzie miała wcześniej czy później depresję bo społeczeństwo nie toleruje freaków, nie traktuje ich poważnie.
@SzycheU: i odpowiadając na Twoje pytanie nie muszę znać osób, wystarczy że czytałem, słyszałem od innych o problemach psychicznych takich ludzi, tatuaż na środku twarzy to nie są normalne rzeczy. Nie próbuj takich zachowań bronić bo one się nie obronią.
@t1dzej: Sam bym sobie tatuażu na twarzy nie zrobił ale bronić będę bo to na tyle odważna i kontrowersyjna decyzja, że taka osoba musi być świadoma konsekwencji.

społeczeństwo nie toleruje freaków

Dziewczyna ze zdjęcia to jeszcze nic przy typie z Meksyku. Ziomek nawet usunął sobie dwa palce żeby wyglądać jeszcze bardziej #!$%@? a zapowiada, że to dopiero połowa planowanych modyfikacji xD
Gość pracuje jako tatuażysta więc pomimo opinii ogółu społeczeństwa on
SzycheU - @t1dzej: Sam bym sobie tatuażu na twarzy nie zrobił ale bronić będę bo to n...

źródło: black-alien

Pobierz