Wpis z mikrobloga

@robert_blaszczykowski: powinniście mieć w zespole regularne spotkania ala refinement gdzie przeglądacie taski do potencjalnej realizacji. Na takim spotkaniu jest bardzo duże prawdopodobieństwo że takia sytuacja zostanie wyłapana przez kogoś i bug zadanie zostanie odrzucony
  • Odpowiedz
Po czym kompletnym przypadkiem dowiedział się o tym gosc, który pracuje tu od zawsze i stwierdził, żeby to olać, bo to nigdy nie działało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robert_blaszczykowski: kiedys mialem podobnie - tam byla kwestia w #!$%@? dziwnego buga po kompilacji. No wychodzilo mi inaczej lokalnie niz na postawionej w tym celu VMce.
Co sie okazalo? A ze ktos kiedys w firmie uznal, ze bezpieczniej bedzie...
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: chłop z zespołu siedział 3 nad zmianą formatu certa u klienta.
Wbiłem na serwer, zaciągnąłem, sprawdziłem- certyfikat serwera miał key usage tylko pod userów. Typ nie założył że klient nie ogarnie generowania certu z własnego pki...
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: mialem ostatnio zrobic taki tam endpoint co pare dni siedzialem nad nim i potem qa mowi ze kuzwa 3 minuty to troche dlugo se mysli ten endpoint i po kolejnych paru dniach project manager mowi ze to nie moze szybciej dzialac bo cos tam i cos tam i ze w sumie mogl o tym powiedziec wczesniej i zeby zrezygnowac z tego
  • Odpowiedz