Wpis z mikrobloga

czemu wykopki się tak wkurzają na tę aferę obyczajową? mizoginy mają kolejny argument z dupy, że "łolololo baby zdradzają i są złe, dlatego jestem prawiczkiem i nim umre", bo baba nie chciała się cackać z gościem roślinką, myć mu dupe i karmić przez rurke, a szeli po prostu rucha fajnego milfa i oby się dymali jeszcze przez następne 20 lat, jeśli mają być szczęśliwi, trener nie żyje, trzeba się z tym pogodzić wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 9
@montezuma71: teraz wykopki zmienili narrację i nie chodzi o to że baba zła bo zostawiła brokuła, tylko o to że jakim ojcem dla jej dzieci będzie Szeliga jak on przecież jadł kozy z nosa xd
@ziomal7264351: do tykania lasek kumpli mam radykalne podejście i rozumiem jakby odbił mu żone, ale na ten moment jest ona praktycznie wdową. w historii to nawet istniał taki zwyczaj jak lewirat który w wypadku owdowienia zezwalał na poślubienie wdowy przez brata/spadkobierce. a gąbką to może obmywać każdy, nie musi ona, wystarczy że przyjdzie w odwiedziny, da buzi w czółko, sprawdzi czy coś się zmieniło i tyle, a raczej nie zmieni się
@montezuma71: czemu kukoldy tak bronia zony trenera? simpy maja kolejny z dupy argument, ze... nie no, w sumie nie wiem, nie da sie tego przedstawic w korzystnym swietle xD
@jasperindygo: Sluchaj , zebys zrozumiał. Przysiegales kiedyś cos? Po co ta #!$%@? przysiega ,, w zdrowiu i chorobie,,? #!$%@? szmata ciagnela hajs od niego jak byl na topie, a teraz co? Ta #!$%@? nie ma krzty empati. Opiekowalem sie rodzicami przed śmiercią, a nic nie przysiegałem. Uwierz mi, ze mycie 2x dziennie to jest nic. A cweliga co zrobił? Pocieszyciel? Czy #!$%@? idiota co był w zwiazku i pisał do innych
@montezuma71 no ja też myślę, w ogóle nie mam negatywnej energii do Szeligi. Jedynie to może być #!$%@? w stosunku do trenera, zależy też to w jakiej relacji oni byli, ale nie czaje globalnego linczu w tak prywatnej sprawie