Wpis z mikrobloga

@Obrzydzenie: Nie wiem, może jak wydaje 14k na komputer to mam w dupie oszczędzić 200zł na zasilaczu? Jakoś dziwnie będzie prąd podawał i już sobie baterię uszkadzasz. Do stacjonarki też nie kupujesz #!$%@? zasilacza bo niby komp szybszy nie będzie, ale będzie na pewno stabilniejszy. Plus nie wiem jak to wpływa na gwarancję.
@Obrzydzenie: korzystam z baseus i ładowarki i powerbanku do ładowania mba m2 i polecam.

Mojego modelu nie ma już na stronie, ale jak wybierzesz którąś nowszą z tej listy to będzie lepsza nawet - klik. Zajmuje dwa razy mniej miejsca niż oryginalna ładowarka (kupiłem tę applową o większej mocy do szybkiego ładowania) i ma kilka portów USB.

Jak jadę gdzieś na weekend to biorę ten powerbank 30000 mAh i ładowanie
@L3gion: Standardy i certyfikaty można sobie kupić, tak samo jak dopuszczenie "szczepionki" do testowania na populacji. Słyszałem że np. w pociągach są skoki napięcia. To bardziej miałem na myśli. Po co się zastanawiać czy bateria spadła zdechła bo muszą Ci ją wymienić czy dlatego że masz nieoryginalny zasilacz. Jeśli mogą to sprawdzić to nie wymienią, tak to o ile wziąłeś przedłużoną gwarancję to oddając komputer na serwis pod koniec gwarancji dostajesz
@Adolf_HODLer Oczywiście że można kupić ale masz nawet ludzi którzy rozbierają i profesjonalnie testują dane zasilacze. Idąc tą logiką nie ufaj żadnej recenzji żadnego człowieka "bo można im zapłacić" ( ͡º ͜ʖ͡º) O ile elektronika jest poprawnej jakości to nie ma problemu, ostatecznie ładowaniem baterii i tak zajmuje się układ w samym Macu (jak i zresztą w każdym laptopie). I to nawet nie chodzi o kasę, jak
@alWdIjJpz18nHw: @L3gion @jedermann @MercedesBenizPolska kupiłem silver monkey z x-kom 60w z zamiarem ładowania tez telefonu, ale niestety po podłączeniu telefonu zmienia ona tryb ładowania i na chwilę odcina zasilanie do komputera przez co idzie spać :/ no nic, będzie tylko do maca. Sprawdza się ok, mam dock soho i dla maca zostaje 37w. Na oryginalnej 30w z dockiem pokazywało że bateria wcale się nie ładuje xd chociaż powoli się ładowała.
@Obrzydzenie: No nie, absolutnie nic nie polecę od nich. To jest poziom chińszczyzny z aliexpress, na którą patrzysz, że jest podejrzanie zbyt tania i okazuje się, że masz rację.

Miałem ich ładowarkę, kabel do ładowania, kabel audio jack, przejściówkę lightning-jack i wszystko wywaliłem po paru użyciach.