Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: Choćby fakt, że do tej pory nie ma 100% potwierdzenia, że to była dezercja. Wojna na Ukrainie postawiła nowe światło na cała tą sprawę, a szczególnie moment w którym pojmano brytyjskiego ochotnika i tego jak przyjął prorosyjską narrację by po prostu nie zostać zabitym. Samo powieszenie się Czeczko, mimika jego twarzy i zachowanie były 1:1 z tym pojmanym Brytyjczykiem w wczesnym etapie wojny. W ogóle nadal mnie zastanawia jaki skansen
  • Odpowiedz
A to już zrobili pełne dochodzenie w sprawie Czeczko czy nadal zamiatają pod dywan niewygodne fakty?


@ZuluScout: Tak zamiatają że miałem 3 razy bana po 3 miesiące o pewnego cudownego moderatora na literke N za napisanie złego słowa o Czeczko
  • Odpowiedz
@finchharold: Nagle sobie wyciągnęli ciekawe wyroki, bo tak było łatwiej. Jak tam, zrobili w końcu dochodzenie dlaczego znaleziono go powieszonego? Nie bez powodu podałem przykład pojmanego brytola i tego jak nagle temu brytolowi została zaszczepiona narracja antyzachodnia, a szczególnie antyukraińska. Ta sama mimika twarzy i tak samo rozkojarzony jak zakłamywał rzeczywistość. Poza tym było pełne dochodzenie w sprawie 2 "samobójstw" na granicy? Bo tutaj też coś ucichło i już nigdy temat
  • Odpowiedz