Wpis z mikrobloga

Co Ci Niemcy tak ciągną do naszej Ekstraklasy? Widzew Łódź podobno zakontraktował Sebastiana Kerka. Były młodzieżowy reprezentant Niemiec. CV i liczba rozegranych meczów na poziomie tak chwalonego Sonnego Kittela z Rakowa Częstochowa. W dodatku o rok młodszy. Jestem bardzo ciekaw jaki kontrakt dostał w Widzewie. Coś czuję że może zarabiać tam teraz najwięcej. Wygląda na to że nasza liga ostatnio staje się na prawdę łakomym kąskiem. Fajnie.

#mecz #ekstraklasa
Pobierz Tymczas0wy - Co Ci Niemcy tak ciągną do naszej Ekstraklasy? Widzew Łódź podobno zakon...
źródło: Screenshot_2023-08-23-10-12-51-39_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6
  • 6
@proba1: Ja wiem że Kittel czy ten Kerk to nie są jacyś wybitni grajkowie na światowym poziomie - ale myślę że na luzie mogliby grać dalej w 2 Bundeslidze czy jakieś Holenderskiej Eredivisie. Bardziej chodzi mi o to że kilka lat temu mogliśmy pomarzyć o graczach z przeszłością w Bundeslidze w naszej lidze. Ostatnio się to zmienia. Nawet przychodzący tutaj Hiszpanie to już rzadziej zaciągi z 3-4 ligi tylko bardziej tacy
@proba1: op ma rację, coś drgnęło i taki plus, że jeśli biorą to dobrych piłkarzy z zaplecza poważnych lig w sile wieku, a nie gwiazdorów-emerytów tak jak to robiła swego czasu Turcja. Tak, przychodzą tu dla kasy, jak odpalą w słabszych zespołach to topka ligi ostatnio nie żałuje na transfery wewnętrzne i jest szansa, że mogą potem pograć w pucharach ( ͡° ͜ʖ ͡°). No, a stąd