Wpis z mikrobloga

Zaraz pęknie 600 dzień wojny na ukrainie, ostatnia rakieta na zachodnich terenach spadła pewnie 350 dni temu. Gdyby kobiety miały wrócić do siebie to by to zrobiły już dawno xD Niestety nadal mocne wyparcie wielu osób.
Taka zimna wojna, jak w donbasie że na wiosce o pusty domek będzie sie szczelało kilku żołnierzy będzie trwała już w nieskończonośc, takie minusy sąsiedztwa z rosyjom. Fajny pretekst żeby ewakuować się z tonącego statku i jeszcze mięć profity za granicą. Szkoda tylko facetów którzy giną tysiącami żeby odbić domek w lesie na dwa tygodnie i tak w koło macieju by na wykopie mieli tylko co pisać.
#ukraina
wonziu1 - Zaraz pęknie 600 dzień wojny na ukrainie, ostatnia rakieta na zachodnich te...

źródło: 72c7186cc1e11e0baaa037640fe0c004

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Corona-Regni-Poloniae: mi to bez różnicy ale ale taka była narracja rok temu że wszystkie kobiety wrócą bo kochajom ukraine i ich mężowie mają o co walczyć a zaraz będzie tam mediana typu 1kobieta na 8mężczyzn z czego 3 to inwalidzi
  • Odpowiedz
ale taka była narracja rok temu


@wonziu1: Tak, szurska tylko i wyłącznie, klepana przez czarmanderów bez ustanku. Na szczęście na zaniki pamięci jeszcze nie cierpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Corona-Regni-Poloniae: @gryyyn:
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art36066591-sondaz-ponad-polowa-uchodzcow-z-ukrainy-chce-wrocic-do-kraju

tak tak XD kocham te zmianny narracji wpierw było DZIELNI UKRAIŃCY WALCZĄ ZA SWÓJ KRAJ PO WOJNIE WRÓCĄ ,NIE MA CO SIĘ MARTWIĆ ŻE W MIESIĄC UCIEKŁO 2MLN KOBIET WIĘKSZOŚĆ Z NICH WRÓCI DO MĘŻÓW.

a dzisiaj ONUCO PRZECIEŻ TO BYŁO OCZYWISTE ŻE WSZYSCY UCIEKNĄ Z UKRAINY CZEGO SIĘ SPODZIEWAŁEŚ KREMLOWSKI PACHOŁKU
wonziu1 - @Corona-Regni-Poloniae: @gryyyn: 
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art360665...

źródło: 82e85442e2820c22924fb7ec57972f94

Pobierz
  • Odpowiedz
@wonziu1
Nie wiem czy to tylko moje błędne wrażenie ale wydaje mi się, że Twój wpis ma jakieś negatywne zabarwienie. A przecież w rzeczywistości powinniśmy dosłownie te osoby błagać, żeby tu zostały a nie wracały do siebie po wojnie, bo ten nasz grajdołek #!$%@? na łeb z taką demografią jaką mamy i to niezależnie od tego kto będzie rządził
  • Odpowiedz