Wpis z mikrobloga

Czekam na premierę iPhone 15 i zastanawiam się, czy w dniu premiery dostanę gdzieś szkło na ekran i aparaty? Może ktoś ma doświadczenia z poprzednich lat
#apple #iphone
  • 7
@muto: O powodzi się i problemy pierwsze świata czy dostanę szkło i futerał na nową zabawkę w dniu premiery.
Odp: Tak dostaniesz, ale nie wiadomo czy dostaniesz sam tetefon. Może będziesz musiał na niego poczekać jeszcze kilka tygodni.
via Wykop
  • 0
@jedermann to nie Apple produkuje szkła i właśnie się zastanawiałem czy zewnętrzne firmy zdarzą do premiery wyprodukować i wstawić do sklepów, chociaż produkcję to już dawno zaczęli pewnie. A orientujesz się czy w dniu premiery stacjonarnie kupię szkło? Myślałem o stanowisku 3mk albo w iSpocie, bo tam będę kupował raczej.
@muto: ja planuje zrobić tak, żeby zamówić 15 i jak przyjdzie to nie używać dopóki nie kupię case i szkła. Bo jednak szkoda jeśli by się coś stało
via Wykop
  • 0
@iquiet ja kupuję w iSpocie i myślę, że z case'em nie będzie problemu, pewnie dostanę razem z telefonem. Tylko nie wiem jak z tym szkłem ;/ Na aparaty też by się przydało szkło, bo te aparaty jednak będą wystawać mocno
@muto: case powinien być na tyle gruby, że nie będą wystawały poza case. A wgl szkło na aparatach szybko się nie porysuje no jest jakieś tam. A szkło ochronne tylko pogorszy jakoś zdjęć