Wpis z mikrobloga

Wyszedł nowy sondaż z GIGANTYCZNYM spadkiem Konfy i już się zaczął jazgot k0nfiarzy XD.


@vulfpeck: MóW tAk DaLeJ tO bĘdZiEsZ pŁaKaŁ jAk KoNfA dOsTaNiE 2136% ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vulfpeck: myślałem, że dopiero po wyborach wy&%bie tak jak kiedyś - z 10% na legendarne już 4,76% ( ͡° ͜ʖ ͡°) W życiu bym się nie spodziewał, że to nastąpi wcześniej

A, no i ten sondaż jest na pewno lewacki, lewaku
  • Odpowiedz
Wyszedł nowy sondaż z GIGANTYCZNYM spadkiem Konfy i już się zaczął jazgot k0nfiarzy XD.


@vulfpeck: ten sondaż jest #!$%@? warty. Spójrz najpierw kto go przeprowadził, jakiś czas temu wyszło im, że 70% społeczeństwa uważa, że Obajtek dobrze zarządza Orlenem.
https://wykop.pl/link/6981277/united-surveys-czyli-maly-osrodek-badan-spoleczno-politycznych-z-talina

I nie, nie jestem konfiarzem. Po prostu śmieszy mnie, że przyjmujecie bezkrytycznie każdą informację, która pasuje wam do światopoglądu. Tak na prawdę nie różnisz się tutaj niczym od konfiarskich antyszczepów
  • Odpowiedz
@vulfpeck: kapania ruszyła, a program Konfederacji to XD Ogłosili nazwiska, i jak się ich wpisze w google to XD Z czym do ludzi... Oczarowanie, że będą trzecią drogą minęło. Jak czytam komentarze to Konfa traci, bo ich potencjalni wyborcy uznają, że jednak nie ma na kogo głosować.
  • Odpowiedz
póki co to widzę tylko same posty o tym, że zaczął się jazgot konfiarzy, ale samego jazgotu nie widzę.


@zer0cal: to tak jak z tymi pieniedzmy co mentzen mial rzucac ze sceny xD Fajnopolacka elita wydala wyrok i jakiestam fakty i rzeczywistosc nie bedzie mlodym i wyksztalconym wplywac na przekaz
  • Odpowiedz