Wpis z mikrobloga

@kiedys_bede_bogaty: Zależy na czym ci zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czy masz tę kasę do wydania, czy nie). Pamiętaj, że jest jeszcze opcja pośrednia, tzn. wzięcie zwykłego kredytu/pożyczki gotówkowej o takich parametrach, by całkowity koszt z kapitałem do spłaty był w przedziale 3500-4000 zł dla tego samego okresu spłaty (bo ewidentnie nie są to "prawdziwe" raty 0%, skoro można kupić taniej, więc co ci szkodzi rozejrzeć się
sammler - @kiedysbedebogaty: Zależy na czym ci zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czy masz tę kasę d...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-21 230757

Pobierz
  • Odpowiedz
@peeteer jeżeli to jest ten sam sprzęt to oczywiście za gotówkę, jeżeli ten za 4k jest lepszy to raty. Innego kryterium nie jak nie boli wydanie pieniędzy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: nie będziesz bogaty z takimi rozkminami.
Nowy stock laptop za 3,5-4 tysiące to laptop warty po roku obecne 2k. Co kupisz nowego w tej cenie, tam gdzie lubią raty zero? Lenovo, Acera, Asusa z windows 11, ssd m2 adata 256, ram że nie zamula 8giba , ips 1080p., dedykaiem mobilnym z dumnie brzmiącą numeracją i ryzenem 5? Weź
Wybieram odpowiedz C , walić to, kup deuletni odpadek o tych samych
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: w przypadku xkom pamiętaj sprawdzić drugiego dnia od dostawy status gwarancji u producenta.
Miałem takie bogackie doświadczenie z dellem od nich, że z next day business zostały 3 miesiące, a ja przeoczyłem.
Ich odpowiedź: co za różnica, sami naprawiamy, nie nie można przedłużyć, nie, to nie podstawa do zwrotu.
Luz , kiedyś będziesz bogaty, Stary
  • Odpowiedz