Wpis z mikrobloga

Wykopki często narzekają na to, że polki mają kosmiczne wymagania, chcą tylko bogatych i chadów. I faktycznie modelki albo cipy 10/10 z instagrama czy tiktoka mogą mieć takie wymagania. Ale takie normalne 7/10 to raczej takich nie mają. Nigdy nie spotkałem baby która by miała takie wymagania i patrzyła na mnie z góry że jestem gorszy czy coś, zazwyczaj były przyjaźnie nastawione, albo chociaż neutralnie itd. Dlatego się zastanawiam czemu tutaj ludzie tak myślą.
#przemyslenia #zwiazki #randkujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
zazwyczaj były przyjaźnie nastawione


@idylla: były przyjaźnie nastawione, bo wolały żebyście zostali przyjaciółmi
i to zazwyczaj, bo czasami nawet to nie
  • Odpowiedz
@idylla: Stawiam, że przez negatywne doświadczenia z kobietami poznanymi na portalach randkowych. Większość ludzi tutaj z jakichś powodów nie znalazło partnerów w czasie, kiedy to statystycznie zawiązuje się najwięcej relacji - w czasach liceum i studiów. Mężczyźni i kobiety, co do zasady kierują się nieco innymi kryteriami przy wyborze partnera, które sprawiają, że młode dziewczyny są bardzo uprzywilejowane pod tym względem i jeżeli tylko tego chcą, bez problemów sobie kogoś znajdą.
  • Odpowiedz
@derzaba:

Stawiam, że przez negatywne doświadczenia z kobietami poznanymi na portalach randkowych. Większość ludzi tutaj z jakichś powodów nie znalazło partnerów w czasie, kiedy to statystycznie zawiązuje się najwięcej relacji - w czasach liceum i studiów.

Źle stawiasz. W czasie liceum i studiów znajduje sobie dziewczyny topka / Ci którzy mieli najlepszy start w życiu w postaci wiedzy randkowej/wychowania, genów etc Niemniej w PL brakuje ~1mln dziewczyn, podejrzewam że lecą na
  • Odpowiedz
@navaare: Nie wiem jak jest teraz, bo ja liceum kończyłem kilkanaście lat temu. Nie trzeba było być chadem ani super dynamicznym, żeby sobie kogoś znaleźć. Z brakiem kobiet, to niestety prawda i potwierdzają to wszystkie statystyki. Sytuację jeszcze pogarsza fakt, że wiele kobiet emigruje do dużych miast, przez co na prowincji jeszcze bardziej rośnie dysproporcja płci.
Z leceniem na obcokrajowców, to bym nie przesadzał. Mamy statystyki dotyczące zawartych ślubów, nie jest
  • Odpowiedz
@derzaba: nie jest to żaden wskaźnik m.in. ze względu na formalne trudności w zawarciu takiego związku, nadal istniejący ostracyzm e rodzinie i społeczeństwie itd.

ONS, randki itd. to co innego.
Faktem też jest, że egzotyka często bierze odpady, którymi żaden Polak się nie zainteresował ale będące np. blondynkami.
  • Odpowiedz
@idylla:

10/10 z instagrama czy tiktoka mogą mieć takie wymagania. Ale takie normalne 7/10 to raczej takich nie mają.

Raczej mają bo za sprawą instagrama wydaje się im ze są modelkami. Dlaczego? Wrzuci zdjęcie z cyckami i ma pod nim 8k like. Teraz jest pewna siebie modelką kobietą z wymaganiami.
  • Odpowiedz