Wpis z mikrobloga

Nie korzystałem, ale moim zdaniem gościu leje wodę. Nie pluje faktami, tylko ciągle kręci się wokół tematów "co to jest dropshipping", "jak zacząć dropshipping" itp. Zero konkretów. Nie pokazuje jak ustawiać kampanie reklamowe, jaka strategia testowania, jaka strategia skalowania, jakie kreacje tworzy, jak przygotować dobry opis. Pokazuje za to swojego Mercedesa, taki typowy zabieg większości tych coachów. Rozumiem, że nie chce oddawać wiedzy za darmo, ale gościu nie pokazuje praktycznie nic. Sprowadza
  • Odpowiedz
@TheEndX: O kasynach to nie słyszałem, aż tak się nie zagłębiałem. On robi live'y chyba raz w tygodniu, gdzie nagania na ten swój kursik, za każdym razem "wyjątkowa oferta", "wartość pakietu 9 421 821 zł, jedynie dzisiaj za 69 zł" i tego typu promocje. Kto normalny spuści z ceny ponad 5x, jeśli jego produkt jest dobry. Moje wnioski są takie, że na YouTube najlepsze treści to są te (w zależności
  • Odpowiedz
@TheEndX Hej, te kursy to czysty scam. Brak merytorycznej wiedzy (np mówi, że pod SEO to trzeba teksty pisać i będzie wtedy TOP XD), bazy produktów brak, oferują strony na WP na gównianych szablonach. Totalna lipa.
Wątpię co do jego historii sukcesu, 6 lat doświadczenia, milionowe przychody, a działaność od półtora roku.
Niestety nabijanie hajsu na gówno kursie, czyli to co modne ostatnio.
  • Odpowiedz