Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: narodowcy wolą kolegów ja niestety nie byłem narodowcem ale nie myślałem o koledze ale fanem Korwina też nie byłem nie wiem czy to jakiś syndrom Korwina kto jest Korwinistą ten jest arcyruchaczem kogo znam od Korwina to każdy tu jedna dziewczyna tu druga a ja nie mogę być Korwinistą bo mam powodzenia u kobiet i nie mam fetyszu broni palnej.....
@#!$%@?: XD ale bzdura. Chcesz mi powiedzieć, że kilkanaście procent Polaków głosujących na Konfederację to single?

Poza tym, tobie to się przez 55 lat nie udało dziewczyny znaleźć xD
@#!$%@?: Widzę, że człowiek honoru z zasadami, nie dziwią preferencje wyborcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak +50 to raczej nie "chłopak". No cóż, przynajmniej tę mityczną szklankę wody ktoś poda.
@Zielonykwiryta: ale ja używam od cholerę przecinków a fanem Korwina nigdy nie byłem bo nie byłem za dostępem do broni i poza tym wyrosłem z górnolotnych hasełek o wolności. Młodzież od Korwina zawsze była antypisowska i przeciwko takim tuzom jak Kukiz czy palik0t.
To że fani Korwina mają duże powodzenie u kobiet (praktycznie każdy kogo znam w stałym związku) w przeciwieństwie do narodowców/sebków z bloku chodzi o gadane czy jak kto
@Skorvez_957_: @kyjgel Czytajcie i oglądajcie ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisałem, że macie z kogokolwiek czerpać autorytet tylko wysłuchać jednej ze stron w tym przypadku Jarosława Kaczyńskiego, który się odniósł do mikkiego. Każdy kto poznał mikkiego i odsłucha stanowiska prezesa PiSu, to zrozumie, że ma racje, bo popatrz jak się mikkie zachowuje. Nie zależy mu na trzynaniu zwolenników tylko na robieniu chaosu w polityce coś jak dywersanci
"Dywersja – niszczące działanie
@Zielonykwiryta: Czy nie jest głupi na pewno nie jest mądry, jest inteligentny w sensie przebiegły i przedsiębiorczy bo potrafi skłócać ludzi i zarabiać miliony ale jest słabym mówcą - gada głupoty, śpi.
Korwin to atencjusz od lat mówi to czego ludzie nie chcą usłyszeć by o nim gadano, taki celebryta który mówi na przekór. Czy jest agentem? Możliwe. Za komuny miał dobrze a i teraz promuje kłamstwa z ruskich mediów. Pytanie
@Skorvez_957_: Kaczyński nikogo nie skłoca, gdybyś faktycznie interesował się polityka i wysłuchał obie strony tj opozycje i PiS, to byś doszedł szybko do wniosku kto tu kogo atakuje i skłóca polaków. Na razie gadasz głupoty i chyba nie jesteś tego do końca świadomy, bo jesteś zadufanym w sobie ignorantem

A i na pewno Kaczyński jest mądrzejszy od Ciebie, bo jakie Ty masz wykształcenie? Podstawowe? Średnie? Byle kto doktoratu nie napisze, szczególnie
@kyjgel: Po to cie wołam młocie, że zaplusowałeś komentarz typa, z którym powyżej dyskutuje, a to oznacza, że sie z nim zgadzasz, a więc chcąc nie chcąc jesteś uczestnikiem tej rozmowy. Jak nie chcesz dyskutować z kimkolwiek, to nie plusuj taka rada młocie
@Zielonykwiryta: Słuchałem kilka jego przemówień i za każdym razem dzieli ludzi na my i oni. Nazywa przedstawiciela partii opozycyjnej najgorszym złem. Żyje w cieniu brata który faktycznie był prawnikiem i nie walczył ze strachem w piwnicy podczas stanu wojennego.
@Skorvez_957_: Oboje są dobrze wyksztalceni i są prawnikami tzn jeden był, bo niestety od 13 lat już nie żyje, tusk też jest wykształcony z zawodu historyk żeby nie było, że faworyzuje. Powtarzam nie dzieli nikogo, gdybyś słuchał ze zrozumieniem to co mówi i miał na uwadze cały kontekst jego wypowiedzi, to byś wiedział, że normalnie sie wyraża, ale Ty jesteś do chłopa uprzedzony, bo sie naoglądałeś rudego w TVNie. Ty kiedyś