Wpis z mikrobloga

Przeszedłem Cyberpunka. Kurde jaka ta gra była cudowna. Super napisane postacie, świat przedstawiony - palce lizać.

Bardzo spodobał mi się sposób prowadzenia historii, tzn. podchodzimy do jakiegoś npcta i się zaczyna dialog bez naciskania żadnego przycisku. Świetne jest też to, że postacie z którymi rozmawiamy żyją, chodzą, a nawet robią takie drobne gesty jak stuknięcie palcami w maskę samochodu podczas rozmowy telefonicznej (Panam).

Jeżdżenie po mieście to też czysta przyjemność. Zwłaszcza z włączonym raytracingiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Super zrobili to Night City.

Oczywiście było parę słabszych elementów. Np. romanse w dużej mierze ograniczające się do smsów. Albo gangi, które zachowują się tak samo wobec ciebie niezależnie czy żyjesz z nimi dobrze czy wręcz przeciwnie No i tu nie wiem czy ja nie potrafię grać ale beznadziejny model jazdy.

Ale ostatecznie te wady nie przyćmiły mi za bardzo radości z gry.

Nie będę się bawił w ocenianie gry w skali 1-10 bo nigdy nie wiem jak to zastosować w stosunku do gry. Powiem tylko tyle, że gra jest zajebista.

#cdprojektred #gry #cyberpunk2077
  • 9
  • 2
@SmugglerFan:

XD

Faktycznie debilnie to zabrzmiało. O jeżdżenie po mieście to bardziej mi chodziło o oglądanie widoczków.

W ogóle źle dobrałem słowa. Bo już im dalej w grze tym bardziej ogarniałem to auto ale feeling jeżdżenia jest taki meh.

A w sumie jakby się zastanowić to chyba nie grałem w za dużo gier w których się jeździ. W sumie to ja w gry do niedawna grałem na youtube xD
@Szimon taka prawda, ze nikt lepiej nie zrobił dialogów pierwszoosobowych od cyberpunka. Zaraz wychodzi Starfield który dalej ma żenujące zbliżenia na statyczne ziemniakowe głowy i uważają ze to spoko xD