Wpis z mikrobloga

Mam Marina DSX 2. Złapałem kapcia w tylnej opinie Wtb Riddler 45c 700. Widzę, że jest to opona bezdętkowa. Jak to się naprawia w takim przypadku? #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wtb Riddler 45c 700


@elcor: jak ci się sprawdza ten rower, bo też mnie zaciekawił. Dobrze jedzie po asfalcie? Daje radę poza nim?
  • Odpowiedz
@elcor: To że opona jest bezdętkowa nie oznacza że nie masz tam dętki. Sądząc po opisie to nowy rower i twoja pierwsza dziura, więc na 99% masz tam dętkę bo nie sprzedaje się rowerów z oponami zalanymi mlekiem. Czasami można mieć taką usługę w momencie kupna, ale to byś pewnie o tym wiedział.

Żeby wymienić dętkę potrzebujesz: łyżek do zdjęcia opony, kluczyk do odkręcenia koła (jeżeli nie jest na zamykaczu)
dybligliniaczek - @elcor: To że opona jest bezdętkowa nie oznacza że nie masz tam dęt...
  • Odpowiedz
Jeszcze uzupełnienie do filmu: zanim włożysz nową dętkę, sprawdź czy w oponie nie siedzi nadal sprawca dziury czyli czy nie jest w nią wbity jakiś kolec, drzazga, opiłek metalu, drut... cokolwiek. Bo może się okazać, że włożysz nową dętkę i od razu ją sobie przedziurawisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@elcor marin często daje opony OEM od wtb - wzór ten sam co bezdętkowe, ale często są to zwykle opony na drutach. sprawdź wszystkie napisy na oponie zanim poczynisz jakieś kroki w przejściu na bezdętkowe.
  • Odpowiedz