Wpis z mikrobloga

Mam odczucie, że im dłużej jestem incelem i prawikiem tym bardziej abstrakcyjna jest dla mnie wizja posiadania dziewczyny czy nawet jednorazowego Hookupu. Mam wrażenie, że każda laska po sposobie w jaki się całuję ( całowałem się z trzema typiarami w całym życiu, mam 23 i pół roku, blisko roku temu pierwsze przelizanie się i tamta pierwsza była brzydka ) poprostu rozpoznaje ##!$%@? nie mówiąc już o tym jak miałbym się zabrać za peklowanko jeżeli nigdy tego nie robiłem. Swoją drogą ta ostatnia laska co było chyba w maju w trakcie pierwszego i ostatniego, dosyć krótkiego spotkania mega mnie zjechała za sposób w jaki się całowałem bo po prostu przy takiej ilości i to miesiącami odległych w czasie od siebie pocałowań nie miałem jak się tego nauczyć dobrze. Tak jak dla Chada albo przynajmniej kolesia poniżej 20 roku życia laska będzie wyrozumiała jeśli ten nie wie co i jak, tak żadna chyba nie będzie dla ponad 23 lata kolesia, a już nie mówiąc że im jest się starszym tym gorzej pod względem wyrozumiałości lasek.

##!$%@? #blackpill #incel #przegryw #frajer #debil #prawiczek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alan-majcher: dla mnie abstrakcyjna jest idea jakiegokolwiek kontaktu z kimkolwiek niezależnie od płci.
Dlaczego ktoś miałby z takim śmieciem jak ja w ogóle rozmawiać, przecież nie jestem człowiekiem bo we współczesnej Polsce mężczyzna to jest gówno a nie człowiek.
  • Odpowiedz