Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem tego całego Tinderka. Pomijając moje szanse (czyli równe 0), to ten cały algorytm proponuje mi takie kurvviszcza, że w życiu bym nawet nie chciał mieć z nią do czynienia przez kija od mopa. Kompletnie nie rozumiem, jak ludzie mogą tracić na to czas. Pół godziny przesuwałem propozycje i kompletnie żadna różowa nie rokowała na coś więcej niż opróżnienie wora dla turbochada. Gdzieś są poukrywane te #szaramyszkadlaanonka ? #przegryw
  • 8
to ten cały algorytm proponuje mi takie kurvviszcza, że w życiu bym nawet nie chciał mieć z nią do czynienia przez kija od mopa


@truchuo: Wyświetlają ci się pierwsze laski z wysokim "elo" znaczy to tyle że inne chłopy je często swipeują i to prawda, że chłopy to gustują w pustych żabojadach bo niezależnie od miasta w którym żyłem to jest prawie zawsze topka oprócz julek.
@truchuo: ja myślę, że szare myszki to sobie przegrywy i incele wymyśliły, żeby móc sobie copowac, że w końcu jakaś szara myszka zaakceptuje spoerdoksa, bo sama trochę nim jest, ale może się mylę, to taka moja hipoteza