Wpis z mikrobloga

Dostałem kasę za konsultacje na konto #paypal w euro. I widzę, ze mają 3% za przelew plus tragiczny przelicznik na złotowki (mam podpięte tam polskie konto). W jaki sposób mozna zminimalizowac te oplaty? Wyczytalem, ze mozna podpiac konto #revolut ale mi paypal pokazuje ze nie moze przelac kasy na konto revolut.

#przelewy #finanse
  • 4
  • Odpowiedz
@bylembordo: następnym razem użyj kantor walutowy alior - nie musisz mieć konta. Możesz sobie multum fajnych walut na to wysyłać, wymieniać po dobrym kursie i z tego wypłacać. Bardzo fajna karta na wyjazdy to raz, a dwa wygodne. Następnym razem powiedz żeby Ci USDT wysłali to nie będziesz złodziejom płacić. P.S Paypal blokuje konta za poglądy - omijamy szerokim łukiem. Wyślij sobie euro na ten kantor to chociaż na przewalutowaniu oszczędzisz.
  • Odpowiedz
kantor.aliorbank kropka peel tam sobie załóż normalnie konto, będziesz miał adres do wpłat w EUR i sobie normalnie na niego ślesz. Potem możesz sobie wymienić i złotówki przelać na swoje normalne konto jak Ci się spieszy z czekaniem na plastikową kartę.
  • Odpowiedz