Wpis z mikrobloga

Mircy ze #szwecja i bardziej geteborg. Musze ogarnac transport Z Goteborg Landvetter do Gotaplatsen. sobota godziny okolopoludniowe.
Domyslam sie ze z lotniska jest dedykowany autobus (tak jak to u nas jest) ale czy jest tez zbiorkom?

Jasne ze moge poszukac i sie przebijac przez rozklady itp. Ale pomyslalem ze moze ktos ma latwiej (bo zna realia i jezyk) to moze bedzie chcial pomoc.
Dla rownowagijakby ktos potrzebowal infa jak sie dostac z lotniska pyrzowice gdzies to moge pomoc :D
  • 8
Pobierz sobie apke västtrafik.

@KrasiwyMalcik: No wlasnie dlatego pytam. Znajoma probowala. I to nie jest tak ze ona nie ogarnia bo ona ma wiekszosc europy pozwiedzane. Lubi latac i ma opanowane wszystko co sie z tym wiaze (tam i spowrotem lecimy za 78pln). ALe na tej apce polegla (picrel) dlatego szukam alternatywnego zrodla informacji
gorzki99 - >Pobierz sobie apke västtrafik.
@KrasiwyMalcik: No wlasnie dlatego pytam. ...

źródło: Screenshot_1433

Pobierz
@KrasiwyMalcik: No i fajnie. Tylko ze ja w szwedzki ni chuchu. Wyladujemy okolo 8 rano w sobote. Jesli ogarniasz szwedzki i jestes w stanie mnie pokierowac (zapodac w zrozumialym dla mnie jezyku :P) czym mam dojechac tam gdzie napisalem to place plusami, blikiem na piwo albo przelewem na dowolny cel jaki wybierzesz (tez za pomoc jakis miras mi chcial blikiem na piwo zaplacic a sie skonczylo ze poszlo na jakis szczytny