Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszej wizycie na basenie zacząłem się zastanawiać czy ogolić klatę. Jestem już powyżej 30-tki więc trzeba zacząć nadążać za światem. Pytanie głównie do różowych pasków aczkolwiek jeśli niebiescy macie swoje przemyślenia to hit me. Jak będzie więcej niż 5 odpowiedzi na tak to dzisiaj idę golić ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pytanie #rozowepaski #zwiazki #ankieta

Czy facet jest bardziej sexy

  • z wygoloną klatą 38.5% (47)
  • z naturalnym owłosieniem 61.5% (75)

Oddanych głosów: 122

  • 14
  • Odpowiedz
czy ogolić klatę


@zdzih: po co?

Jestem już powyżej 30-tki więc trzeba zacząć nadążać za światem.


@zdzih: nie trzeba.

Przecież jedne baby lubią gładkich, inne zarośniętych, tak samo jak z brodą. Nie rozumiem o co chodzi.
  • Odpowiedz
@zdzih: Nieprecyzyjnie zadane pytanie.
Kazdemu inaczej wlosy rosna. Jak masz na klacie wiecej wlosow niz heavy metaloiec na glowie to wypadaloby cos z tym zrobic.
Ale jak masz sie spinac bo masz jakiestam wlosy to bym se odpuscil.

W mojej poprzediej robocie byly wspolne prysznice. Koles mial na plecach futro :) I co? i nic :P jemu nie przeszkadzao, jego zonie nie przeszkadzalo to nie golil. Po kiego wala pytac sie
  • Odpowiedz
  • 0
@mario84pl: Stąd moja ankieta, chciałbym się dowiedzieć gdzie jest większość. Chyba, że rozłoży się 50/50 ale to mało prawdopodobne.

@gorzki99: masz rację, całe życie miałem takie, które mi się podobały. A ostatnio jak zacząłem doprowadzać swoje ciało do porządku to zauważyłem, że jest ich tyle, że wyłażą mi z koszuli i zaczynam je roznosić po mieszkaniu jak pies.

@login_cwiczebny: a właśnie, że trzeba! ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@zdzih: ja gole sutki, tors, kreskę pod brzuchem, nadpenisie, jajka, siusiaka, oko saurona, mordę i pachy co kilka dni (3-5). Polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu: a jak wygoliłeś tyłek to nie ma swędzenia jak odrastają? Boję się tego jak ognia.

Nogi masz zarośnięte? Bo jak już ogolę górę to chyba głupio będzie zostawić nogi.

Philips One Blade się nada?
  • Odpowiedz
@zdzih: ja się gole jednorazowkami z biedronki i zelem/pianka do golenia. Jeśli gole regularnie to nic nie swędzi. Kiedyś nie goliłem blisko tydzień i powoli w okolicy siusiaka czułem małe swędzenie, więc systematyczne golenie I problem z glowy. Nogi mam zarośnięte.
  • Odpowiedz
  • 0
@peszek_leszek: właśnie przeszkadzają i to bardzo! No chyba, że jakieś delikatne blond ale ostatnio widziałem kobietę z większymi niż moje. Czy to źle?
  • Odpowiedz
  • 0
@peszek_leszek: Wreszcie głos rozsądku! Nie zrozumiałem przekazu. Klata już ogolona, teraz się przyzwyczajam. Next step to nogi, tutaj mam akurat dobry argument bo po masażu nie będe miał zapalenia mieszków włosowych.

Fajnie jest pogadać z ludzmi o goleniu włosów na klacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz