Wpis z mikrobloga

@dizel81: Migotka tez chyba juz w Pna Pe a Macko mowi ze spedzi jeszcze pare dni w stolicy. I widzialem tez pytanie u Gapy o koze na ktore odpowiedzial ze chyba kozy nie bedzie. Cos mi sie zdaje ze tam juz jest grana przeprowadzka do PP przez ta pare a Gapa chyba wkooorwiony bo kto bedzie pracowal dla Sicziza I dokladal sie do tego biznesu. A tu u Mackow niedlugo Patronite
Nightshift_ - @dizel81: Migotka tez chyba juz w Pna Pe a Macko mowi ze spedzi jeszcze...

źródło: Screenshot_20230820_163756_Instagram

Pobierz
@dizel81: ale zauwaz ze byl 2 razy na Boreyu w poblizu Pola Pizza. Moze tam czegos szukaja bo opowiada ze niedlugo Borey bedzie mial nowy most i bedzie skomunikowany z centrum Pna Pe.
Oczywiscie ze to domysly ale kilka rzeczy daje podstawy. Niby nie oglada kanalu Macieja "Wyluzuj w Azji" ale sie zagotowal na kanal " Wyluzuj u Gapy " i twierdzil wtedy ze ktos kradnie ich materialy i publikuje na
@pelt: tak wiem i co z tego mowili podobalo im sie tam. Na Bali byli chyba rok tak samo jak w Tajlandii ale Maciej ostatnio twierdzil ze to Kambodza to ich kraj docelowy. I jeszcze twierdzil ze nie beda kupowali nowego skutera w Siem Reap bo nie sa pewni co tam bedzie i czy zdecyduja sie tam osiasc na dluzej. Na razie to moje domysly ale ogladajac dzisiejszego live Gapy to