Wpis z mikrobloga

Seks jednak jest męczący i przereklamowany.. nie dość, że przez słabą kondycję spocę się jak szczur, to jeszcze w gumie nie mogę dojść, co gorsza, w tym czasie to koleżanka już ze 2 razy dochodzi. Długość mojego sprzętu jest mocno średnia, za to to grube bydlę i się często kompromituję nie mogąc wsadzić..

#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@nabla-delta: pewnie myślisz, że to zarzutka.

Chciałbym, ale niestety realia. Ciężko jest mi zignorować ładne kobiece ciała w letnim odzieniu, a co do czego to sama akcja zwyczajnie mnie męczy, a czasem i nawet irytuje.
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy: jesteś po prostu wredny, że opisujesz takie rzeczy na tagu, na którym siedzi tylu facetów, ktorzy nawet dziewczyny za rękę nie trzymali. Nie masz za grosz taktu, albo po prostu jesteś mendą. Dla mnie już nie istniejesz bo lecisz nad czarną. Żegnam całkowicie bez żalu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopytnik_1: a kto powiedział, że jest jedna definicja przegrywania w czymś? Z tego co wiem, to tag nazywa się przegryw i służy do żalenia się, gdy coś nie wychodzi, dla inceli to jest osobny dedykowany tag, zawsze to incele najwięcej tu szczekają, że im nie pasuje czyjeś powodzenie z kobietami.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 takie problemy jak opisuje @GalAnonimowy tez pasują do tagu przegryw. Problemy z seksem czy erekcja czy dojściem wpływa równie mocno na psychikę jak to wasze mityczne gnębienie przez cały świat jak byliście w podstawówce.
To jest właśnie chore w waszym podejściu bo myślicie ze jesteście wyjątkowymi platkami śniegu i tylko wasza definicja świata jest słuszna i tylko wy jesteście poszkodowani przez życie.
A ja od zawsze próbuje was uświadomić, ze ktoś
  • Odpowiedz
@Notes: taka specyfika tego tagu, z takim problemami można udać się np. na tag #zwiazki, ale trochę racji oczywiście masz i przepraszam opa, jeśli poczuł się urażony moim tekstem
  • Odpowiedz
  • 0
@Notes: z erekcją nie, tak tylko trochę ponarzekałem na słabą kondycję w tym temacie w kontekście tego, że niepotrzebnie tyle o tym się myśli, a co do czego to się człowiek tylko bardziej zmęczy niż to warte.
  • Odpowiedz
@vad22 nie uważam. Jesli ktoś ma problemy z seksem to może bardzo szybko odbić się na psychice. Nikt wam nie dal nigdy prawa do definiowania kiedy czyjeś życie jest a kiedy nie jest przegrywem.
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy No nie masz problemów z erekcja ale nie jesteś tez usatysfakcjonowany z ruchania. Moim zdaniem udane życie seksualne to podstawa do udanego związku i szczęścia. A jak zaczyna coś szwankować to nawet się nie obejrzysz a będziesz na takim samym etapie jak inne mirki na tagu. A oni chcą ci to odebrać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz