Wpis z mikrobloga

Ostatnio sobie jadę grzecznie tyle ile mi pozwala ograniczenie, czyli całe 50km/h i widzę za mną kiepa który jedzie za mną zygzakiem jak wąż, więc kamerka cyk one i pyk nagrywam i patrzę a tu o to bardzo fajna tablica do zapamiętania k8 Fura i jeszcze się na kamerce łapię jak leci na podwójnej ciągłej. Co jest bardziej śmieszne akcja się dzieje na wyjeździe ze Skawiny kiep poszedł obwodnicą, ja środkiem miast i mijaliśmy się potem w nowej hucie xd #polskiedrogi #piratdrogowy PS nie wiedzieć czemu filmik się wszystkim komu wysyła z automatu ustawia na najniższy w razie wu proszę ustawiać na jakość max.
Lardor - Ostatnio sobie jadę grzecznie tyle ile mi pozwala ograniczenie, czyli całe 5...
  • 11
  • 2
@Kuntakinte45: ma gorzej bo po #!$%@? wyprzedzał jak jadę przepisowo? W końcu kierowca zawodowy. Typie sam jestem zawodowym kierowcą i takich numerów nie #!$%@? a wiem ze jak bym cos takiego zrobił to albo by mnie zwolnili albo na razie premio? Serio są ludzie którzy bronią takich zachować. Dokładnie ta sytuacja nadaje się do tego Obrazka. Nie nagraj źle, Nagraj źle, Nie wrzuć źle, Wrzuć źle
Lardor - @Kuntakinte45: ma gorzej bo po #!$%@? wyprzedzał jak jadę przepisowo? W końc...

źródło: download

Pobierz
bo po #!$%@? wyprzedzał jak jadę przepisowo


@Lardor: kurde, ja tego nie rozumiem. też jeżdżę przepisowo ale mi się taka sytuacja NIGDY nie zdarzyła. nikt mnie na pałę tak nie wyprzedza.
jak sie spotkaliscie w nowej hucie to znaczylo ze juz sie od jakiegos czasu tak nie spieszyl bo mu ten zwieracz popuscil


@kleptoman666: Wysrał się na trasie i dlatego stracił 10 minut i OP go dogonił