Wpis z mikrobloga

Faceta kac suszył. Patrzy - akwarium ze złotą rybką. Zaczął z niego pić, a rybka ludzkim głosem:
- Zostaw mi wodę, to spełnię twoje trzy życzenia!
Facet pomyślał i mówi:
- Chcę mieć wielki, prostokątny łeb, jak telewizor.
- Zdurniałeś?!
- Chcę!!
BUM!
- A teraz chcę długi, czarny dziób, jak pelikan.
- Ty naprawdę zdurniałeś!
- Chcę!
BUM!
- Dobra, słuchaj, masz ostatnie życzenie, jeszcze nie jest za późno, żeby wszystko naprawić.
- Chcę, żeby moja lewa noga miała 11 metrów długości, a prawa - 8.
- [ciężkie westchnienie...] BUM!
Facet wstał, spróbował zrobić krok, poplątały mu się nogi i się przewrócił. Leży sobie i myśli:
- Z nogami to jednak #!$%@?łem...

#pasjonaciubogiegozartu #heheszki
  • 14
@KaroIex: Pewnemu rolnikowi żona robiła niesamowicie dobre kanapki, kiedy szedł robić na pole. Kanapki ze świeżego chlebka, ze świeżutkim serkiem, wędlinką, sałatką i innymi bajerami. Rolnik pewnego razu poszedł robić w pole, kanapki zostawił na kamieniu jak zawsze... Po kilku godzinach pracy, zmęczony podchodzi do kamienia skonsumować kanapki...a tu ich nie ma!
Następnego dnia żona znowu zrobiła mu pyszne, jak zawsze, kanapeczki, rolnik poszedł robić w pole, aby po kilku godzinach
@KaroIex:
Brzmi jak krótsza i gorsza wersja mojego ulubionego suchara:

3 guys are hiking through the woods when they find a lamp

One of them picks it up, rubs it, and out pops a Genie.

It booms "You have finally freed me after all these years, so I'll grant each one of you 3 wishes." The first guy immediately blurts out "I want a billion dollars." POOF, he's holding a printout
@hihi_jery
Do baru wchodzi ubrany w elegancki garnitur facet z cebulą zamiast głowy. Podchodzi do baru i mówi:
- Proszę najdroższy alkohol, jaki tu macie.
Dostaje butelkę drogiego koniaku, wypija, po czym mówi:
- Stawiam ten koniak wszystkim, bawcie się na mój koszt!
Wkrótce rozkręca się impreza za pieniądze cebulogłowego. Ten wyrywa przy tej okazji najlepsze laski w barze i bierze je na spacer do toalety, z którego one wracają rozpromienione. Piją,