Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery Moja siorka pracuje jako grafik i robi dużo roboty która zajmuje jej czas, nie chce wydawać za bardzo pieniędzy na komputer bo ma uraz po tym jak jej się wiele razy zepsuł i musiała w niego re-inwestować. Aktualnie ma archaicznego i7-2600 i 12gb ramu (bo znowu, dodatkowe 4gb które kiedyś miała zdechły bez powodu) w gotowcu Della. Poza tym ma gtxa 1050ti z czasów jego premiery i męczy Hogwart's Legacy na 15 klatkach na miesiąc. Źle mi się na to patrzy ale sam mam za mały budżet żeby zbudować sobie komputer, a co dopiero jej. Ale ma ona dobrą bazę, i nie gra zbyt wiele w gry. Myślałem żeby kupić jej tani zestaw na X99 z w-#!$%@? rdzeni i RAMu żeby wszystkie rendery i inne rzeczy szły dużo szybciej. Do tego dopakować jakiegoś RXa 580 (bo 5700xt to chyba byłby bottleneckowany przy procesorach z x99) i dać jej dużo większą sprawność niemałym kosztem. SSD ma. Zasilacz ma. Chłodzenie CPU dobre ma. Co myślicie?
  • 2
@Drmscape2 Równie dobrze mogę nic nie wydawać i nie zauważy różnicy, nie wspomniałem że chcę to bardziej zrobić jako prezent urodzinowy i małe usprawnienie jej pracy, nie wie o tym.