Wpis z mikrobloga

602 760 + 33 + 34 + 33 = 602 860

Luźne kręcenie, 29 sierpnia ruszam na 3-4 dniową wyprawę widoczna poniżej, czas zależy od logistyki po drodze, gdyż jadę bez ubrań na zmianę, wyśle sobie paczkomatem jeden zestaw do Ełku i jeden zestaw do Gdańska, choć moim celem jest poradzić sobie bez zapasu i prac ciuszki w miejscach noclegowych, no cóż, bardziej test czy da się latać bez ubrań i tych sakiewek przywieszonych do roweru. ()

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
eklektyczny - 602 760 + 33 + 34 + 33 = 602 860

Luźne kręcenie, 29 sierpnia ruszam na...

źródło: 1000000357

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@eklektyczny jeśli chodzi o samą jazdę to można bez zapasu jeździć. ja prałem ręcznie i na drugi dzień ubierałem to samo. aczkolwiek jak dla mnie wysyłanie zapasu to trochę oszukiwanie, bo niby wyprawa wielodniowa, a ciężaru nie chcesz wozić, ale wiem że jestem #!$%@? pod tym względem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mapache: ciężar mi nie robi różnicy, jeździłem takim stworem 20kg wagi razem z rowerem i był luz. Po prostu nie wyobrażam sobie sakiew na szosie. Te ubrania schną bardzo szybko, chciałem tę paczkę mieć jedynie w formie check pointu I mieć gdzie sięgnąć w razie kataklizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak przez to moja wyprawa bez ubraniowa ma nie być zaliczona to wale te ciuszki
  • Odpowiedz
@eklektyczny musisz mieć dobre kopyto skoro nie robi ci to różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja przy dystansie 150km i 20kg i 22kmh avg to na drugi dzień już jest znacznie gorzej z siłami. w sakwach też nie lubuje, do szosy by ci pasowała nawet jakaś mała podsiodłowka jak to mają być tylko ciuchy
mapache - @eklektyczny musisz mieć dobre kopyto skoro nie robi ci to różnicy ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mapache: brak tutaj jednego elementu wyposażenia, ale u mnie zdecydowanie rower ważył więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) docelowo czekam na odbior auta, wrzucam bagażnik i będę sobie śmigał autem, objeżdżał szosą okolice. Teraz chce się sprawdzić na 1kkm, jak mi się spodoba to najwyżej złoże sobie jakiś rower pod wyprawy.
eklektyczny - @mapache: brak tutaj jednego elementu wyposażenia, ale u mnie zdecydowa...

źródło: 1000000377

Pobierz
  • Odpowiedz