Wpis z mikrobloga

o kurna, tak z rana dobra wiadomość :D

Witaj Ł.

Piszę do Ciebie z tłumaczem języka. Szukałem kogoś o tym nazwisku „(tutaj moje nazwisko).......”, więc kiedy zobaczyłem twój profil na Facebooku, postanowiłem dodać cię i napisać ci tę propozycję w dobrej wierze, wierząc, że mnie nie zdradzisz i zobaczę, jak najlepiej możemy sobie pomóc. Nazywam się pani Füsun Tümsavaş, pracownik banku w Turkiye Isbankasi w Stambule. Wierzę, że życzeniem Boga jest, abym spotkał się z wami teraz. Prowadzę ważną rozmowę biznesową, którą chcę się z Tobą podzielić i która, jak sądzę, Cię zainteresuje, ponieważ jest związana z Twoim nazwiskiem/narodowością i odniesiesz z tego korzyść.

Pewien zmarły pan Adrian (moje nazwisko), obywatel twojego kraju, który zajmował się złotem tutaj w Stambule, miał w 2007 roku stały depozyt w moim banku na 108 miesięcy kalendarzowych o wartości 9 500 000,00 USD (dziewięć milionów pięćset tysięcy dolarów amerykańskich) . Termin spłaty tego depozytu upłynął w zeszłym roku. Adrian, był wśród ofiar śmiertelnych 30 kwietnia Covid19 2020 Pandemia w prowincji Ankara w Turcji.

Kierownictwo mojego banku jeszcze nie wie o jego śmierci, wiedziałem o tym, ponieważ byłem jego księgowym. Nie wymienił żadnego najbliższego krewnego/spadkobiercy, gdy konto zostało otwarte, nie był żonaty i nie znaleziono żadnego krewnego. W zeszłym tygodniu kierownictwo mojego banku odbyło spotkanie w celu weryfikacji banku, aby odnotować uśpione i porzucone konta depozytowe. Wiem, że tak się stanie i dlatego szukałem sposobu na poradzenie sobie z tą sytuacją, ponieważ jeśli mój dyrektor banku odkryje jego śmierć, bank przekieruje fundusze do podzielenia się z ich głównymi dyrektorami. Więc nie chcę, żeby tak się stało. Dlatego, gdy zobaczyłem twój profil, byłem szczęśliwy.

Zwracam się teraz do Państwa o współpracę w celu przedstawienia Państwa jako Najbliższego Krewnego/Dziedzica Konta, ponieważ ma Pan takie samo nazwisko i narodowość jak on, a centrala mojego banku przekaże Panu środki za moją pomocą. Nie wiąże się to z żadnym ryzykiem, transakcja zostanie przeprowadzona w ramach zgodnego z prawem porozumienia, które ochroni Cię przed jakimkolwiek naruszeniem prawa. Lepiej jest, gdybyśmy zażądali pieniędzy, niż pozwolić dyrektorom banku na przekierowanie ich i podział między sobą. Nie jestem chciwy, więc sugeruję, abyśmy podzielili się funduszami, odpowiednio 50/50% dla ciebie i dla mnie. Daj mi znać, co myślisz na ten temat i traktuj te informacje jako bardzo poufne. Więcej informacji podam, gdy otrzymam pilną odpowiedź na mój osobisty adres e-mail podany poniżej.

fusun8991@gmail.com

Z wyrazami szacunku,
Pani Füsun Tümsavaş.

#naciagacze #spam #oszustwo #oszukujo
  • 12
  • Odpowiedz
@lukaszcba1989: @Aldehyd_Glutarowy @DaveZ @TrollingMasterNinja @senq87 @TrollingMasterNinja

Historia Kończy się tak...

WSPÓŁPRACA PRAWNIKA FINANSOWEGO
Z KOMORAMI INLAWCO
STAMBUŁ, TURCJA

Sun Plaza, Maslak, Bilim Sok.
Nr 5/a, Sarıyer 34398 Stambuł
bez nazwy.jpg
Z biurka,
Izby prawne Inlawco.
Data: 27.03.2024.

Nasza firma prowadzi ogólną praktykę prawniczą, kładąc silny nacisk na prawo gruntowe i kwestie związane z transportem (prawo własności), prawo handlowe i spory sądowe związane z działalnością gospodarczą, prawa człowieka i wolności obywatelskie, prawo
  • Odpowiedz