Wpis z mikrobloga

W ogóle to udało się wam kiedyś wyczyścić całą lub znaczną większość mapy grając w trybie przetrwania? bo przyznam szczerze że choć zawsze uważałem że nadużywanie szybkiej podróży zabija zabawę z rozgrywki tak przy tak ogromnej mapie zupełny jej brak to katorga. Może ktoś kojarzy z was jakieś mody kompatybilne z już rozpoczętymi sejwami które robiłyby to samo co ten tryb ale bez całkowitego usuwania szybkiej podróży, co najwyżej mogłyby ją jakoś ograniczać

#gry #skyrim
  • 4
@latajacy_napletek: Kiedyś przeszedłem całą grę (wątek główny, wątki z dodatków, większość zadań pobocznych, zadania gildii, 100% lokacji) stawiając samemu sobie warunek że nie będę korzystał z szybkiej podróży. Pomiędzy miastami korzystałem z wozu i normalnie buliłem kasę.
W Wiedźmina 3 też tak potem grałem.
Można się dzięki temu nacieszyć widoczkami, spokojną rozgrywką i muzyczką w tle.
@latajacy_napletek: Ultimate Skyrim to paczka modów wśród której jest mod który wyłącza możliwość szybkiej podróży + masę innych rzeczy (banki, nowy balans broni, czarów, perków itd.). Gorąco polecam bo w Ultimate Skyrim możesz całkowicie olać główny wątek ze smokami, ba a nawet go wyłączyć.