Wpis z mikrobloga

Heja! Czy znajdzie się ktoś chętny zrobienia mi recablingu w słuchawkach hyperx? słuchawki strasznie skatowane i już ktoś mi raz skracał kabel, bo mam je chyba od 2016, jakoś zaraz po pierwszej premierze, pierwszego modelu w sensie :D i chciałbym by ktoś, kto się zna na audio, wymienił już całkowicie kabel na jakiś lepszy pod względem jakości muzyki, bo podobno recabling może to spowodować i jakby dało radę, to jeszcze zrobić, by działał w nich mikrofon, ale to nie jest konieczne.
Hmmmm, a jak nikogo nie znajdę, to może ktoś z Waszych znajomych? albo polecacie jakiś serwis/złotą rączkę co to zrobi? Kiedyś typek na partyzantów naprawiał słuchawki mojemu świętej pamięci przyjacielowi, w takiej śmiesznej budce, tam w okolicach bose.
To jeszcze przy okazji zapytam o inne rzeczy xD bo mam króliki i one wszystko rozpie*&* krw!!!!!!!! przegryzą... Potrzebowałbym naprawy kabla w lampce xiaomi Mi Smart Lamp Pro i w wiatraku xiaomi fan 1c
Oczywiście dogadamy się cenowo - nie mylić z cebulactwem, wynagrodzę tak by osoba była zadowolona :)
#olsztyn #sluchawki #naprawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
chcialbym by ktoś, kto się zna na audio, wymienił już całkowicie kabel na jakiś lepszy pod względem jakości muzyki, bo podobno recabling może to spowodować


@ThiZ: W praktyce nie może. Nie daj się naciągnąć.
  • Odpowiedz