Wpis z mikrobloga

Chciałem podziękować Bozi za ładną #pogoda i upały, brakowało mi tego i myślałem że już to nie nadejdzie w tym roku. Czuję się super, jest super, szkoda że nie może być tak cały rok. Jedyne co szkoda to to, że gdy pada to temperatura musi spadać do 15 a nie jak w Meksyku gdzie jak pada to nadal jest 30 i czujesz się jakbyś był pod prysznicem i fajnie jest wtedy. Postaram się te dni produktywnie wykorzystać by mieć siły podczas nadchodzących 10 miesięcy polskiej permanentnej pluchy gdy nie marzysz o niczym innym prócz emigracji do miejsca z lepszą pogodą. Dziemkuje. A dla osób co narzekają proszę o zlikwidowanie PITu i składek na ZUS i NFZ by było ich stać na zakup klimatyzacji jak im tak źle w 30 stopniach. Oby nadeszły czasy by w Polsce nie potrzeba było nikomu mieć w szafie jakichkolwiek ubrań z długim rękawem, tak jak ludzie, co poznałem w #meksyk. Ament o godzinie 23:15 gdy na dworze jest 23.5 stopnia Celsjusza.
Pobierz tyrytyty - Chciałem podziękować Bozi za ładną #pogoda i upały, brakowało mi tego i my...
źródło: FzLrUq4WAAIN0X6