Wpis z mikrobloga

mirasy czy janusze ktoś miał taki lub podobny problemy z internetem, że z nieznanych przyczyn prędkość z umownych "600/800" downloadu i 100 wysylania zatrzymała się na poziomie 100 downloadu i 100 Mb/s wysylania? Od niedawna zmienilem umowe na wyzszy plan i jeszcze dzis z rana sprawdzalem i bylo dobrze - to znaczy tak na prawde tylko dzis o 9 rano prędkość była taka jak w umowie czyli 600 Mb/s download i 100 Mb/s wysylania.. To chwile po tym jak operator mojej sieci dodal moj nowy router do swojej sieci (przepraszam, ze pisze niefachowo jednak mam nadzieje ze zrozumiale) a po 8 godzinach #!$%@? w robocie wrocilem i przestawilem router w inne miejsce na biurku - tymsamym odpinajac wszystkie kable spowrotem by poprowadzic je inaczej i nic wiecej nie robilem. Czy ktos wie o co chodzi?

#internet #600/800 #mb/s #problem #swiatlowod #100mb/s #600/800Mb/s
  • 4
@zove: Może to problem z kablem, w konsekwencji czego w momencie, w którym prędkość jest 100/100 Mb/s nawiązywane jest połączenie po Fast Ethernet (czyli max. 100 Mb/s), a gdy działa pełna to Gigabit Ethernet (do 1 Gb/s)?
@zove: Dobre tagi zielonko "operator mojej sieci dodal moj nowy router do swojej sieci" co ty bredzisz ?XD to nie jest urządzenie operatora. Wymień tą skrętkę ()