Wpis z mikrobloga

@wieszjo: boli dupsko co? Znalazł sobie to ma. Nie siedź na wykopie tylko wyjdź z domu, a nóż jakaś dyszka zwróci na ciebie uwagę mimo że tysiąc poprzednich tego nie zrobiło. Życie bywa zarówno niesprawiedliwe jak i bardzo zaskakujące
  • Odpowiedz
@essos: no oczywiście. Dyszka nie oznacza od razy że tępa czy gold digger. Są normalne i piękne kobiety które mają inne wartości w życiu i rozumieją że uroda przemija a charakter pozostaje.
  • Odpowiedz
@malinq: no chyba na odwrót. W internecie możesz robić z siebie patusa bo masz #!$%@? w ludzi i robisz show, a prywatnie trzeba się ogarnąć bo inaczej nikt nie będzie traktował cię poważnie. Słyszałeś kiedyś o kimś kto w internecie zachowywał się normalnie a na priv był patusem? Ja nie.
  • Odpowiedz
Słyszałeś kiedyś o kimś kto w internecie zachowywał się normalnie a na priv był patusem? Ja nie.


@jacekkowalski9122: Oczywiście, że tak. Ale oprócz tego moi nauczyciele i rodzice zadbali o to, żebym nie #!$%@?ł logiki dowodami anegdotycznymi więc to czy kogoś takiego znam nie ma najmniejszego znaczenia w naszej dyskusji.

Przykro mi, że o twoją edukację nie zadbano. Za to wygrałeś miejsce na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@jacekkowalski9122: fan abusa się zesral. Niestety, ale ten Twój rzekomy nie patus, pokazal na streamie jak wyzywał wszystkich ze są biedakami i ze może ich kupić.

Podejrzewam, ze ta jego laska, jeżeli przystaje z takim zjebem nie jest najbardziej elokwentna.
  • Odpowiedz
zwal se konia do partnerki abusa i idź spać

wyjaśniłem typa i nara


@jacekkowalski9122: to nieźle mnie wyjaśniłeś. Daleko się nie pomyliłem z twoim wychowaniem wieśniaku. Nie dziwne, że bronisz tego bezmózgiego patusa skoro tak dobrze możesz się z nim identyfikować buraku xD
  • Odpowiedz