Wpis z mikrobloga

że nowoczesna była przeciw


@makaronzjajkiem: gdzie zignorowałem? no proszę, może kłamiesz, ale chwilowo zacząłeś mówić jak człowiek, a nie szczekać jak pies XD

cześć posłów konfederacji jak np: Winnicki (wtedy Kukiz’15) była za wprowadzeniem


teraz powinienem napisać tak jak ty pod innym postem, że PRZECIEŻ POST JEST O KONFEDERACJI, A NIE O KUKIZIE, ale w przeciwieństwie do ciebie mam coś rozumu i odpowiem - RN i Korona mnie nie obchodzą i
skończy się tak, że zostanie neuropkowy circlejerk i nawet nie będzie miał kto was wyjaśniać, jak wy to przeżyjecie


@rsnbl: K0nfiarskich ulepców jak Ty raczej nie zabraknie, wszyscy identyczni jak z jednej taśmy w fabryce.
To jak, usuwasz to konto czy będziesz tylko żałośnie miauczał jak Ci tutaj niedobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzucasz jakieś losowe głosowanie z 2016r. i co?


@an-drzej: losowe z 500+, co potwierdził ci towarzysz neuropek, bardzo losowe xd

Czy cała konfederacja była przeciw 500+? Czy może jednak N. było bardziej anty-socjalne od Narodowców?


@makaronzjajkiem: nie była, za to .N poparła 800+ będąc pod butem Tuska. Przynajmniej jakby się uprzeć to można przyjąć, że Narodowcy wyciągnęli wnioski nie popierając już 800+, a .N się sprzedało, ups xD
Pobierz r.....l - >Wrzucasz jakieś losowe głosowanie z 2016r. i co?

@an-drzej: losowe z 500+...
źródło: fd1fcca17b73f0c9f0d156f663a946e0,780,0,0,0
nie była, za to .N poparła 800+ będąc pod butem Tuska. Przynajmniej jakby się uprzeć to można przyjąć, że Narodowcy wyciągnęli wnioski nie popierając już 800+, a .N się sprzedało, ups xD


@rsnbl: przecież całe głosowanie nad 800+ w przyspieszonym tempie było tylko po to żeby PiS nie miał paliwa na wybory. Ale nie ma co wymagać od konfiarza pomysłu