Wpis z mikrobloga

@egzysta: Nie wierzę, to nie podpucha? Jedyne baby jakie znam, interesujące się grami to te, które celują w takich gości a potem okazuje się, że to ściema. No, ale jeśli to nie polka to może nawet prawda. A drugą kojarzę z reklam jakiegoś filmu o swataniu (powinni za to karać chłostą)
  • Odpowiedz
Jedyne baby jakie znam, interesujące się grami to te, które celują w takich gości a potem okazuje się, że to ściema.


@wojtek-m: i ten gość to jakiś programista na dobrej pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°) znam widziałem, ale są też takie, które faktycznie lubia grać i nie są paszczurami
  • Odpowiedz
@egzysta: dwa minusy dla niej po pierwsze nie wrzuca ciekawych gier bo jak to baba poobrazala sie na EMPRESS, a mimo wszystko sa tam AAA gry wiec musisz znalezc sobie alternatywe, po drugie kompresuje te packi jak jakas jebnięta, pamietam jak kiedys mialem problem z Forzą i instalacje musialem powtarzac kilka razy bo nie wiedzialem czemu sie nie odpala a sama instalacja trwala chyba z 40minut mimo ze na najnowszym
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Akurat ziomek (może za duże słowo) tylko w miarę sensownie zarabiał. Żył uniwersum Marvela, grał w gierki i trochę pił. Taki zazdrosny o wszystko koleś. Pewnego dnia poznał loszkę "inną niż inne" xD. Bzyknął dopiero po miesiącu i oczywiście zrobiła go w konia z tymi swoimi zainteresowaniami. Była gruba i może chciała mieć chłopaka, żeby nie wyjść na frajerkę? A może łobuzy i pijaki z okolicy ją olali?
  • Odpowiedz
Była gruba i może chciała mieć chłopaka, żeby nie wyjść na frajerkę? A może łobuzy i pijaki z okolicy ją olali?


@wojtek-m: roznie moze byc, ale taki nerdzik z kasa nieogarniajacy zycia to dobry cel dla manipulantek, ktore beda wlasnie zgrywac zainteresowanie gierkami ("ohh nie wiedziałam, że gry sa takie super, TO LEPSZE NIZ IMPREZOWANIE!!! hihi"). widzialem już takie akcje i dlatego ja sam bardzo zachowawczo podchodze do wszelkich "szarych
  • Odpowiedz