Wpis z mikrobloga

@Zomal: mnie od zawsze zastanawialo jak ludziom nie szkoda hajsu #!$%@? na takie rzeczy jak coca cola czy jakieś markowe chipsy. ani to zdrowe ani specjalne lepsze żeby przeplacac dwukrotnosc. najbardziej jednak dziwi mnie to, że bardzo często widuje się ludzi, którzy nie wyglądają na zbyt nadzianych, a którzy kupują takie wlasnie produkty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@brednyk: no ta zwykła jest za 5, a te zero za 4 zł.
@Steven_Hyde a co maja jeść suchy chleb i wode pić tylko ? Żyjesz tylko raz większość nie chce sobie tak odmawiać. Nawet jeżeli im to szkoda to ich sprawa, każdy przeżyje swoje życie tak jak chce i tyle.
  • Odpowiedz
@KarolSpl: @Katiee na codzien pije herbaty i wodę, ale do drinków do alko jednak napój musi być
A jeszcze pije dobre syropy 50%+, soki NFC i domowe soki, ale głównie na jesieni i zimą
  • Odpowiedz
@Katiee: te są właśnie #!$%@?, tam nie ma prawie w ogóle owoców, tylko sztuczne barwniki. Tak samo żadne Poale. Ładują tone cukru i syrop fruktozowo - glukozowy.

Polecam te Excellence, które są na allegro czy w Biedronce i mają ponad 50% owoców. Jest też wersja z Aronią - Antyoksydacja. 6 zł za butelkę 320 ml ale pijesz dobry sok
brednyk - @Katiee: te są właśnie #!$%@?, tam nie ma prawie w ogóle owoców, tylko sztu...

źródło: Screenshot_20230818-194221

Pobierz
  • Odpowiedz
@Katiee: oczywiście, że do rozcieńczenia. 20 ml na szklankę 200 ml. 1:9
Starczy na 3,2l

Te syropy można też dodawać do piwa albo budyniu jako polewa jak ktoś lubi
Ja piję kilka szklanek tygodniowo jak mam ochotę na słodkie. Tak to normalnie herbaty i woda idą ruch.
  • Odpowiedz
@brednyk: ja robię taki myk, że rozcieńczam oryginalną colę/pepsi normalną kranówą (mam dobrą wodę) w proporcji 1:1 i do tego dodaję jakiś sok NFC, które generalnie nie są dosładzane (aby ukryć ściemę zbyt dużego rozcieńczania soków z koncentratu hehe) - np. sok wiśniowy, z granatu albo czarnego bzu. Wychodzi super smak, napój nie jest zbyt słodki. Przyjmuję mniej cukru bo piję mniej coli. Profit. Cherry coca, smak mojej młodości, choć
  • Odpowiedz