Wpis z mikrobloga

Wyjazd się kończy. Lubię tutaj spędzać większość czasu, piękny widok, pustkowie odcięte od świata. Korzystam póki mogę, czuję się tu jak w innym świecie, swoim. Jestem tutaj pustelnikiem, a to jest moja pustelnia. Czas mija na opalaniu, pływaniu, spacerach, jedzeniu itd. Zupełnie inny tryb życia, taki lekki, swobodny, wolny od zmartwień. Odciąłem się od świata, zarówno psychicznie jak i geograficznie.

To jest jedyna ścieżka dla przegrywa, odciąć się od dynamiki tego szaleńczego pędu w przepaść i zbudować swój własny świat, na swoich zasadach. Ta gonitwa sp0łeczna nie ma sensu, wszystkie fałszywe relacje, kołchozy, stresy, "kariera". To nie jest dla nas dobre i wskazane. Trzeba się z tym pogodzić i egzystować po swojemu. Jesteśmy tacy, a nie inni. Skoro świat nie spełnia naszych oczekiwań, to trzeba go zostawić w tyle i o nim zapomnieć.

Nawet ta moja samotność jest przez to urozmaicona. Tworzę wspomnienia, które zabiorę ze sobą. Sprawiam tym, że moja egzystencja przestaje być bezwartościowa. To wam radzę koliedzy, żyjcie dla siebie, zbierajcie miłe wspomnienia, bo nic innego nam nie pozostało.

#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Wyjazd się kończy. Lubię tutaj spędzać większość czasu, piękny widok,...

źródło: Compress_20230817_174718_8032

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz