Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Teutonic_Reich: też tak myślę. Ostatnia wpadka z "bomba" wywiadem zakończyła się wrzuceniem zdjęcia kupki żwiru zamiast jakimkolwiek wytłumaczeniem. Teraz opublikował jawny fejk i dalej idzie w zaparte pogrążając się, no skończony debil.
Edyta chloepckowa dopiero się przekona co to są problemy wynikające z działalności w internecie jak ten prymityw będzie musiał opłacić papugę i zadośćuczynienie dla dryblasa xD
@Bigticket: Ostatnia bomba była niezła jeśli szło o kompromitację, ale teraz to już całkowicie wsw idzie w zaparte, kłamie prosto w oczy swoim widzom i reszcie, piotr wsw doprowadza się do takiego stanu że nawet ckocwel go jedzie i gasi, pokazując np. dowód majora. Dla większości ludzi co umieją ruszyć mózgiem powinien stracić jakąkolwiek wiarygodność. Teraz pytanie jest takie, czy robi to z premedytacją + za namową "kasieńki" czy też po
@Teutonic_Reich: to jest dla mnie chyba najśmieszniejszy aspekt w tej całej sytuacji. Czy on rzeczywiście się zakochał w tej paskudzie i nic mu nie daje do myślenia, czy też ona jest taką idiotką, że mu na to pozwala i jeszcze nieświadomie podkręca do tych kompromitacji :D
@Bigticket Nie mam pojęcia, ale muszę zauważyć że często wiele osób mówiło że WSW jest lepszy od barneja, a według mnie to takie same chłopecki, które tak samo umieją się skompromitować i teraz to świetnie widać. Aktualnie sum wąsaty robi wręcz speedrun jeśli chodzi o zarażenie do siebie resztek widzów którzy u niego zostali, oczywiście pomijając grupkę fanatyków.