Wpis z mikrobloga

Chcę korzystać z #vpn do oglądania zdjęć Anny Steckiej w zborzu, kupowania paracetamolu i ściąganiu dystrybucji Linuxa przez torrenty, w związku z czym bardzo zależy mi na anonimowości.

Nie podobają mi się VPN providerzy i podejrzewam, że sporo danych w darknecie jest sprzedawana właśnie przez takich dostawców. Jestem też pewien, że nie brakuje honeypotów.

W związku z tym, chcę wykupić jakiś anonimowy hosting i postawić własnego VPNa. Zwracam się, więc do elity po rekomendacje.

#hosting #programowanie #programista15k #siecikomputerowe #hacking #h4x0r #l33t
  • 19
  • Odpowiedz
oglądania zdjęć Anny Steckiej w zborzu, kupowania paracetamolu i ściąganiu dystrybucji Linuxa przez torrenty,


@ForTheEvulz: do tego to TOR wystarczy...
  • Odpowiedz
wez free tier w AWS lub Oracle ( tam chyba we free jest mocniejsza maszyna ). postaw OpenVPN.
koszt 0$
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: Jak zależy Ci na anonimowości to musisz mieć jakiś bulletproof hosting i postawić sobie VPN samodzielnie. NIkt nie będzie się narażał za 5$ miesięcznie, brak trzymania logów przez VPN to bujda.

@msr99 AWS, Oracle i inni providerzy wymagają karty kredytowej. Karty sim są rejestrowane, jak masz nierejestrowaną to łatwo namierzyć lokalizację i bardzo łatwo "wtopić".

@TrzezwyIrlandczyk Dlatego bierzesz coś bulletproof, wada to np. 15 razy drożej niż np. ovh i
  • Odpowiedz
  • 1
@BreathDeath: Pytam o dobry, w miarę anonimowy hosting dla mojego serwera VPN, a ty odpisujesz mi

Jak zależy Ci na anonimowości to musisz mieć jakiś bulletproof hosting i postawić sobie VPN samodzielnie


No shit, Sherlock ()

Dlatego pytasz o takie rzeczy na portalu, który loguje ruch i ma Twój numer telefonu. xD


Otóż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale faktycznie, mój błąd zadawać
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: W realu też na ludzi reagujesz agresją i ich wyzywasz? Nie muszę Ci nic udowadniać. Tym bardziej nie muszę podawać adresów do hostingów na portalu, który loguje mój ruch, tyma bardziej, że takie informacje to 15 sekund w google, nawet nie musisz tora odpalać.
  • Odpowiedz
  • 1
@BreathDeath: Czy gdy ktoś w realu zadaje pytanie, niekoniecznie tobie i które niekoniecznie zrozumiałeś, to wyrywasz się z odpowiedzią nie na temat, krytyką lub dumnie informujesz, że ktoś może to sobie sam sprawdzić?
  • Odpowiedz