Wpis z mikrobloga

XDDD. Nie no chodzi o to, że określasz nauką rzeczy, które nimi nie są.


wirusy, medycyna, szczepionki, maski, leki, etc. - w jaki sposób to było sprzedawane ludziom przez medyków i polityków jak nie, że za tym stoi nauka i badania? Nie rozumiesz istoty rzeczy, chodzi o to, że nawymyślano sobie "konsensusów" naukowych, które nimi nie były, bo nie stały za nimi żadne randomizowane badania, ba, wręcz całe procesy badawcze zostały zanegowane,
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Wiesz, sa ludzie przebiegli i sa mniej bystrzy. Jedni odlicza od podatku kazda kupiona zapalke a inni nawet nie beda mieli pojecia ze tak mozna. Gorzej jak takie certyfikaty robili na miejscu, tzn. w szpitalu gdzie Ci ludzie pracuja a zwierzchnicy sa rozni.

Powiem Ci, ze ja nie mam zaufania do sluzby zdrowia a tym bardziej publicznej. Ratownicy medyczni nie sa wcale dobrymi ludzmi, lubia okradac ludzi z fantow z
  • Odpowiedz
@SpasticInk:

ta sama nauka, przez "radę medyczną ekspertów" przy rządzie, Naczelną Izbę Lekarską, i polityków (zdecydwanej większości ugrupowań), była podwalinami dla np. godzin dla seniorów, zamykania cmentarzy "last minute", testów PCR "do skutku" czy waleniem w przychodnię kijem.

Na taką manipulacje to może się załapać tylko kretyn wykopek XD pokaż mi gdzie "nauka" chciała wprowadzenia godzin dla seniorów, mieszasz celowo lub nie decyzję polityczne PiSu z zaleceniami naukowców
  • Odpowiedz
@CamusVevo: miałeś właśnie oficjalną reprezentację nauki i medycyny w postaci Rady Medycznej przy rządzie, NIZ czy nawet PAN, który rekomendował gównowarte testy, gówno-warte maseczki, gdzie nie było żadnych randomizowanych badań w tym zakresie: https://glos.pl/zespol-pan-ds-covid-19-apeluje-o-wietrzenie-maseczki-i-testowanie-w-szkolach-delta-szerzy-sie-bardziej-droga-powietrzna
Ww. naukowe podmioty ten cały cyrk legitymizowały przez prawie 3 lata dajac ciche przyszwolenie politykom na właśnie takie absurdy jak zamykanie lasów, cmentarzy czy godziny dla seniorów, więc było to powiązane. Jakoś świat nauki w PL nie
  • Odpowiedz
  • 4
@evilman_: Nauka to jest jakaś religia w którą wierzy co nie? Nikt bardziej nie ośmieszył nauki i autorytetu jak Ci "eksperci" kovidowi. Bo to nie żadne "szury" wymyśliły "chorobę bezobjawową" czy wydarzenia w których to wirus nie zaraża, albo szczepionkę która chroni każdego po za osobą zaszczepioną XD
  • Odpowiedz
  • 3
@SpasticInk: Dla mnie najciekawsze jest to kto się najchętniej szczepił, a szczepili się najchętniej skrajni antypisowcy XD Bo jak partia której nienawidzę chce mi zabrać prawa obywatelskie to moim obowiązkiem jest zamknąć mordę i grzecznie czekać w kolejce na szprycę. Mordy wypchane KONSTYTUCJĄ,demokracją,prawa człowieka, 8 gwiazdkami, antypisem, nienawiścią do PiSu/Kaczyńskiego/Kościoła. No chyba że Niedzielski z Kaczyńskim i Morawieckim karzą im się zaszczepić, jeszcze się śmiali z "głupich pisowców" bo Ci nie
  • Odpowiedz
  • 3
Zwróćcie uwagę na typową fajnopolacką pogardę tego typa, każdy niezaszczepiony dla niego to z automatu "foliarz,szur,antyszczep,ignorat,debil,potencjalne zagrożenie". Tylko my jesteśmy mądrzy i oświeceni, reszta to plebs którym można gardzić.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: to jeden i ten sam temat, jeden wuj, chodzi o szerokorozumiany zamordyzm covidowy legitymizowany przez naukowców i lekarzy z rady medycznej. Lasy, godziny, maski, cmentarze, to tylko przykłady. Szczegóły opisałem wyżej.
  • Odpowiedz